Angebot veröffentlichen
de
Angebot aufzeigen
Arbeit > Jobs > IT/Technologie > Belgien > Angebot aufzeigen 

Laborant Alpro Wevelgem - werfreserve

Groupe DANONE
Belgien  Belgien
IT/Technologie, Niederländisch, Englisch
402
Besuche
0
Bewerbungen
Anmelden

Beschreibung:

About the job

Droom je al lang om Alpro producten te analyseren en proeven in een hypermodern labo?

Wat kan je verwachten?
Als laborant(e) werk je in het vernieuwde labo op de Alpro site in Wevelgem. Het labo werkt in een ploegensysteem: 2-ploegen, vaste nacht of een vaste weekendploeg. Het labo is constant in beweging door nieuwe producten, projecten en methodes. Je komt terecht in een dynamisch team en rapporteert aan de teamleader van jouw ploeg.

Als laborant(e) sta je in voor het garanderen van de kwaliteit tijdens het gehele productieproces. Je doet controles op binnenkomende grondstoffen, op tussenproducten en uiteindelijk op de afgewerkte producten. Het doel is om alle afwijkingen tijdig te detecteren en te rapporteren. Daarnaast doe je ook controles in de fabriek om de kwaliteit tijdens het productieproces te bewaken.

Welke taken en verantwoordelijkheden mag je in deze functie verwachten?
* Het uitvoeren van kwaliteitscontroles volgens de Alpro methodes en procedures zoals; Elisa, Kjeltec, pH-metingen, AAS, D-count, drogestofmeting, titraties, uitplatingen, identificatie van bacteriën, NIR-methode…
* Het verwerken, rapporteren en vrijgeven van analyse resultaten in SAP, Excel of Access.
* Kalibratie van de meetapparatuur.
* Sensorische analyses op het productengamma.
* Up-to date houden van het labo handboek.

Om ervoor te zorgen dat je veel variatie hebt in je rol, wordt er gewerkt met een wekelijks rotatiesysteem over de verschillende analyses heen. Op die manier word je expert op elke methode en blijft je kennis up to date.

Ben jij de kandidaat waar wij naar op zoek zijn? We maken met veel plezier kennis met je en luisteren graag naar wie je bent!

Wie zoeken wij?
* Je hebt een bachelordiploma gerelateerd aan het labo (agro- en biotechnolgie, laboratoriumtechnologie, voedings- en dieetkunde, chemie etc). Ervaring in een voedingslabo is een pluspunt, maar geen vereiste.
* Je hebt kennis van labotechnieken en fysicochemische- en microbiologische analyses.
* Je bent vlot met bedrijfsgebonden software zoals SAP en MS Office.
* Je bent in staat om zelfstandig alsook in teamverband te kunnen werken.
* Je bent flexibel en kan in een verschoven daguren-rooster werken.
* Je bent betrouwbaar, nauwkeurig en gaat kritisch te werk.
Zoals vermeld in de vacaturetitel, zal jouw kandidatuur opgenomen worden in onze werfreserve. D.w.z. dat we op heden geen openstaande positie hebben, maar kunnen rekening houden met jouw CV eens deze komt open te staan. We houden ze dus in reserve binnen onze database conform de GDPR-wetgeving

Quelle: Website des Unternehmens
Datum: 12 Jun 2025  (geprüft am 07 Dez 2025)
Stellenangebote: Job
Bereich: Lebensmittel / Getränke / Tabakwaren
Sprachkenntnisse: Niederländisch, Englisch
Anmelden
124.027 Jobs und Praktika
in 160 Länder
Registrieren