Deutsch
Arbeit Studien Sprachen Für Unternehmen Über iAgora
 Deutsch
Angebot aufzeigen
Startseite Arbeit Studien Sprachen Für Unternehmen
Arbeit > Jobs > Öffentlichkeitsarbeit > Polen > Warschau > Angebot aufzeigen

Account Executive

Firmennamen nicht gezeigt
 Warschau, Polen
Öffentlichkeitsarbeit, Polnisch
21
Besuche
0
Bewerbungen

Beschreibung:

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
* Planowanie i wdrażanie strategii komunikacji dla klientów, pod opieką Managera
* Bieżąca współpraca z Klientem
* Kontakty z dziennikarzami, liderami opinii oraz ekspertami;
* Organizacja wydarzeń oraz projektów specjalnych;
* Zarządzanie budżetami projektowymi;
* Udział w procesach New Business - współtworzenie ofert dla obecnych i potencjalnych klientów firmy.

Kwalifikacje

* 1-2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze komunikacji, doświadczenie w realizacji projektów z kategorii lifestyle będzie dodatkowym atutem
* Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami komunikacyjnymi
* Wysoko rozwinięty warsztat i etos PR-owca (lekkie pióro, znajomość rynku mediów, wysokie standardy obsługi klienta, ect.)
* Zainteresowanie nowymi technologiami będzie dodatkowym atutem
* Znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji
* Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy pod presją czasu
* Kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów
* Nastawienie na rozwój, pro-aktywność oraz nieustanne doskonalenie własnego warsztatu
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienny kontakt z klientem w języku angielskim, przygotowywanie materiałów i prezentacji)

Dodatkowe informacje

Co zyskasz dołączając do MSLGROUP?
* Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych międzynarodowych agencji PR w Polsce i na świecie;
* Pracę w zgranym i przyjaznym zespole z doświadczonymi konsultantami o wielu specjalizacjach
* Nieformalny styl pracy

Lokalizacja miejsca pracy

Quelle: Website des Unternehmens
Datum: 21 Okt 2020
Sprachkenntnisse: Polnisch
53.975 Jobs und Praktika
in 123 Länder
Registrieren   oder Einloggen
Andere Optionen Ich akzeptiere