Deutsch
Angebot aufzeigen
Startseite Arbeit Studien Sprachen Für Unternehmen
Arbeit > Jobs > IT/Technologie > Ungarn > Angebot aufzeigen

Folyamatmérnök Gyakornok

IT/Technologie, Ungarisch
192
Besuche
0
Bewerbungen

Beschreibung:

Állás leírása

* Folyamatmérnökök mindennapi munkájának támogatása
* Szerszámtervezési feladatok SolidWorks tervezőprogramban
* Karbantartási feladatokban való segítségnyújtás
* Karbantartási tervek ápolása
* Társosztályokkal való kapcsolattartás

Képzettség

* Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok nappali tagozaton
* Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
* MS Office felhasználó szintű ismeretek
* Önállóság, kezdeményező készség és rugalmasság
* Legalább heti 3 nap munkavégzésblegalább 6 hónapon keresztül, 1-2 hónapon belüli kezdéssel
* SolidWorks felhasználói szintű ismeret
* Szerszámtervezési vagy konstruktőri szakirány vagy hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

További információk

Gyakornoki fizetés; útiköltség támogatás; munkatársaink számára ingyenes buszjáratok; tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok); világszínvonalú technológia; fiatal, dinamikus csapat; korszerű környezet

Állás helye

Quelle: Website des Unternehmens
Datum: 12 Aug 2020
Sprachkenntnisse: Ungarisch
43.135 Jobs und Praktika
in 117 Länder
Registrieren   oder Einloggen
Andere Optionen Ich akzeptiere