Deutsch
Angebot aufzeigen
Startseite Arbeit Studien Sprachen Für Unternehmen
Arbeit > Jobs > Tourismus > Ungarn > Budapest > Angebot aufzeigen

Key Account Manager

Firmennamen nicht gezeigt
Budapest, Ungarn
Tourismus, Ungarisch
205
Besuche
0
Bewerbungen

Beschreibung:

Állás leírása

Unod, hogy vasárnap délután még prezikről egyeztetsz? Késve érkeztek be a kampányhoz az anyagok, és a Te fejeden ugrálnak emiatt? Szeretnél kiszámítható, szabad estéket és hétvégéket?
Piacvezető termékeink, a Jófogás és Használtautó.hu ügynökségi értékesítési csapatába Téged keresünk, ha van tapasztalatod az ügynökségi világban és szívesen dolgoznál médiaértékesítésben.
Érdekes feladataid lesznek:
* Médiaügynökségi ügyfélkör teljes körű kezelése.
* Az értékesítési csapat tagjaként az (COMPANY NAME) portfólió magas szintű ismerete, értékesítési tanácsadás nyújtása partnerek részére.
* Rendszeres kapcsolattartás az ügynökségi médiatervezőkkel és az ügynökség ügyfeleivel.
* Ügyfél-elégedettség biztosítása magas színvonalon.
* Árbevétel maximalizálása.
* Ügyféligények folyamatos nyomon követése.
* Részvétel a folyamatos fejlesztésében.

Képzettség

Néhány dolgot azért várunk tőled:
* Ügynökségi média értékesítésben legyen legalább 3 éves szakmai tapasztalatod.
* Rendelkezz aktív, élő kapcsolatrendszerrel.
* Legyen meg az érettségid, de ha diplomád van, az sem baj.
* Beszélj és írj angolul minimum középfokon, és tudásodat merd is használni.
* Hosszútávon tervezz velünk, mert mi sokáig szeretnénk veled dolgozni.
* Érezd magad jól a mi szuperjófej, fiatal szellemiségű, lendületes csapatunkban.

További információk

Cserébe a mi juttatásaink:
* Természetesen a csomag tartalmaz alapbért, éves bónuszt, cafetériát és rengeteg béren kívüli juttatást.
* Hűségprogramunkon belül további lehetőségek: AYCM kártya, angol nyelvi képzés, tréningeken, konferenciákon, workshopokon való részvételi lehetőség.
* Travel Grant programunkkal félévente megpályázhatsz külföldi ösztöndíjat, mellyel 15 (COMPANY NAME) országba ellátogathatsz akár több hétre is.
* Ami mindig a rendelkezésünkre áll az irodában: óriási gyümölcshűtő, kávé, tea, kóla, PlayStation, Nintendo, pingpong, csocsó, darts, babzsákfotelek.
* Ezen felül rengeteg programmal, társadalmi felelősségvállalással, tematikus hónapokkal, sütinapokkal, 3 napos csapatépítővel dobjuk fel az amúgy sem szürke hétköznapokat.
* Említettük már, hogy az irodánk egy menő, 13. kerületi, díjnyertes szakmai műhely?
* Csapatunk egyszerre profi, fiatalos, lendületes és sokszínű, köztünk biztos megtalálod a helyed, hiszen sok minden érdekel bennünket.
* Nálunk nincs túlóra, munka után koncentrálj magadra,lehetőleg kapcsolódj ki és pihenj is.
* Nálunk egy jól kidolgozott betanítási folyamatra számíthatsz, későbbi munkádra folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
* Non plusz ultra, hogy kutyabarátak vagyunk, hozd be kedvenced vagy játssz a többiekével.
* Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói klubunkhoz, ha más területen vagy otthon, akkor van borklubunk is :)

Várjuk jelentkezésed, jó helyed lesz nálunk!

Videók

Állás helye

Quelle: Website des Unternehmens
Datum: 22 Jan 2020
Dauer: 0 Monate
Sprachkenntnisse: Ungarisch
62.826 Jobs und Praktika
in 137 Länder
Registrieren   oder Einloggen
Andere Optionen Ich akzeptiere