Deutsch
Angebot aufzeigen
Startseite Arbeit Studien Sprachen Für Unternehmen
Arbeit > Jobs > Verkauf > Ungarn > Budapest > Angebot aufzeigen

Junior Értékesítési Szaktanácsadó- Budapest

Firmennamen nicht gezeigt
 Budapest, Ungarn
Verkauf, Ungarisch
206
Besuche
0
Bewerbungen

Beschreibung:

Reference No: WD-0xxxxx0

Mi a munkakör?

Budapesti (COMPANY NAME) Store-unkba keresünk Junior Értékesítési Szaktanácsadókat a legkülönbözőbb háttérrel. Ez nem egy átlagos értékesítői feladat, hiszen a (COMPANY NAME) teljesítményorientált szemléletmódja mellett, támogató légkörű munkahelyi kultúrával büszkélkedhet. A (COMPANY NAME)-nél a siker záloga a csapatmunka és a képesség, háttértől függetlenül. A pozícióban elért sikereidet követően továbblépési lehetőséget biztosítunk számodra Területi Értékesítői Szaktanácsadói pozícióba.

Milyen vállalat a (COMPANY NAME)?

Amennyiben új vagy ebben az iparágban, elképzelhető, hogy még nem hallottál rólunk. A (COMPANY NAME) a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat biztosítja a globális építőipari szektor számára. Büszkék vagyunk több mint 75 évet átfogó örökségünkre és arra, hogy világszerte úgy tekintenek ránk, mint kiváló termékeket és rendkívüli szolgáltatásokat nyújtó vállalatra.
Mintegy 30 000 dolgozót foglalkoztatunk több mint 120 országban, és nagyszerű lehetőségeket kínálunk arra, hogy megmutasd tehetséged, miközben tanulhatsz, fejlődhetsz és építheted karriered.

Milyen feladatokkal jár a beosztás?

* Ügyfeleink szakmai támogatása termékeink és szolgáltatásaink tekintetében
* (COMPANY NAME) Store-ba betérő ügyfelek kiszolgálása
* Innovatív termékeink értékesítése a (COMPANY NAME) Store-ban
* Prémium termékeink műszaki és alkalmazástechnikai bemutatása
* Ügyfél-orientált csapatmunka a (COMPANY NAME) többi társterületével

Magyarország legjobb munkahelyén dolgozhatsz. 2011-ben, 2014-ben, 2015-ben, 2017-ben és immár 5. alkalommal 2019-ben is a (COMPANY NAME) Hungária Kft. elnyerte a Legjobb Munkahely díjat, amire nagyon büszkék vagyunk!

Mit kínálunk?

Ahhoz, hogy kiválóan teljesíts munkádban mindent biztosítani fogunk. A versenyképes jövedelem mellett személyes coachingban is részesülni fogsz saját fejlődésed érdekében. Fiatalos, lendületes csapat és felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör vár Rád. Területi napokon keresztül megismerheted a Területi Értékesítési Szaktanácsadói pozícióban dolgozók munkáját. A Sales Channel Manager fogja támogatni munkádat, aki abban is segítségedre lesz, hogy karrieredet építsd a Hiltinél.

Miért éri meg jelentkezned?

Nálunk a legkülönbözőbb emberek dolgoznak. Számunkra nem gond, ha még sosem dolgoztál építőipari területen. A Hiltinél a siker záloga a csapatmunka és a képesség, háttértől függetlenül.

Amire szükséged van:

* Minimum középiskolai végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk
* Nyitottság és szenvedély az értékesítés iránt
* Kiváló kommunikációs készség és pozitív attitűd
* Felhasználói szintű MS Office tudás
* B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
* Előny:
o 1-2 éves értékesítésben szerzett munkatapasztalat
o Építőiparban szerzett végzettség / értékesítési tapasztalat építőiparban

Quelle: Website des Unternehmens
Datum: 16 Sep 2020
Sprachkenntnisse: Ungarisch
46.643 Jobs und Praktika
in 116 Länder
Registrieren   oder Einloggen
Andere Optionen Ich akzeptiere