English
Login
Register
View Offer
Work > Jobs > Marketing > Czech Republic > Prague > View Offer 

B2B Copywriter/ Content Marketing Specialist (LI - Hybrid)

Company not shown
Czech Republic  Prague, Czech Republic
Marketing, Czech
4
Visits
0
Applicants
Register

Job Description:

Charakteristika pozice

Do týmu, který má starosti komunikaci a digitální marketing divize (COMPANY NAME) Business, rádi přivítáme zkušeného copywritera, kterého bude bavit jak psaní příspěvků na sociální média, tak i textů samotných, například pro webové stránky, do newsletterů či brožur pro naše firemní zákazníky. Na této pozici je prostor pro samostatnost, nové nápady a příležitost se naučit i mnoho nového z prostředí velké společnosti. Na oplátku uvítáme expertízu v oblasti psaní, pracovitost, spolehlivost a pozitivní přístup. Jsme parta přátelských lidí a těšíme se, kdo se k nám přidá.
V případě zájmu je možné se na délce úvazku domluvit.

Co tě u nás čeká?

* Obsahová a textová příprava LinkedIn postů pro vedoucí manažery (COMPANY NAME) Business v českém a anglickém jazyce, s tím související vyhledávání relevantních témat a sledování nových trendů pro tvorbu postů, včetně pravidelného reportingu a vyhodnocování úspěšnosti postů
* Textová příprava postů pro sociální média s cílem informovat např. o nově vydaném obsahu nebo partnerských spolupracích
* Představení a popisy nových produktů a služeb pro webové stránky
* Psaní newsletterů, článků či brožur pro firemní zákazníky
* Podílení se na contentové strategii (COMPANY NAME) Business
* Spolupráce s kolegy z obchodního týmu, týmu produktu, segmentového marketingu, PR týmu, Brand digitálního týmu, SEO konzultanty
* Spolupráce s externí agenturou

Jaké znalosti a dovednosti oceníme?

* Alespoň 2 roky zkušeností s psaním textů pro online v oblasti B2B
* Jazykové znalosti: čeština na úrovni rodilého mluvčího a výborná angličtina slovem i písmem
* Kladný vztah k technologiím, schopnost překládat technické informace do jazyka běžných lidí
* Proaktivní přístup k práci
* Dotahování věcí do konce a zodpovědnost
* Týmový hráč - s kolegy z týmu budete spolupracovat velmi často
* Zájem se dále rozvíjet

A toto vám nabízíme

* Aktuálně většina z nás pracuje z home office (2 dny práce z kanceláře), zvýšený poměr práce z domova si určitě ponecháme i do budoucna.
* U nás si zakládáme na příjemné atmosféře, všichni si tykáme a nepotrpíme si úplně na dress code... Všem nám to vyhovuje, takže snad se i ty u nás budeš cítit dobře.
* Můžeš očekávat stabilní prostředí společnosti, která je challenger na trhu telekomunikací a dat. Je pro nás důležité, abys měl/a neustále možnost rozšiřovat své znalosti a dovednosti.
* Jdeme s dobou a vždy jsme o krok dál, díky tomu si u nás užiješ 5 týdnů dovolené a 5 dní osobního volna (dříve sick day).
* Myslíme i na rodiče, proto máme pro novopečené rodiče 16 týdnů dovolené a pro maminky možnost vrátit se dříve za jedinečných podmínek.
* Když (COMPANY NAME), tak naplno - dostaneš mobil a k tomu skvělý tarif s neomezenými daty, přihodíme 24 000 benefitních bodů na rok a můžeš počítat i se stravenkovým paušálem a dalšími výhodami.
* Najdeš nás na trase metra, a to dokonce hned u vstupu - sídlíme totiž na Stodůlkách. V budově a okolí najdeš vše potřebné k obědové přestávce, ke kávě, můžeš si zařídit i nákupy v nedalekých obchodech nebo využít náš gym, který máme přímo v budově.

(COMPANY NAME) is committed to attracting, developing and retaining the very best people by offering a motivating and inclusive workplace in which talent is truly recognised and rewarded. We are committed to promoting Inclusion for All with the belief that diversity plays an important role in the success of our business. We actively encourage everyone to consider becoming a part of our journey

Source: Company website
Posted on: 23 Sep 2022
Industry: Telecommunications
Languages: Czech
Register
110.982 jobs and internships
in 135 countries
Register
Saved jobs () Applied () Logout