English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > Human Resources > Hungary > Budapest > View Offer

SAP fejlesztő

Company not shown
Budapest, Hungary
Human Resources, Hungarian
58
Visits
0
Applicants
or Login to apply

Job Description:

Feladatok

Meg akarod változtatni a világot? Tedd velünk!
Legyél SAP fejlesztő a Magyar Telekomnál!
Szeretnél egy frissen alakuló csapat tagjaként értéket teremteni? Profi vagy az SAP-ben és érdekelnek a HR vonatkozású IT feladatok? Fontos számodra, hogy támogató környezetben dolgozhass és megbecsült tagja legyél egy fiatalos csapatnak? Nálunk mindez adott. Készen állunk a fogadásodra, jelentkezz még ma!
Ezt a pozíciót neked találták ki, ha örömmel vennél részt az alábbi feladatokban:
* SAP HR fejlesztői, ill. üzemeltetői feladatok ellátása
* Napi HR ügymenet szakértői támogatása
* HR IT vonatkozású projektek menedzselése
Rád van szükségünk, ha rendelkezel:
* Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettséggel
* Stabil, SAP ABAP, ill. SQL tudással
* Legalább 3 év szakmai tapasztalattal
* Agilis környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
Elvárások

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:
* Proaktívan, kreatívan és kellően kritikusan állsz a problémák megoldásához
* Képes vagy E2E menedzselni a feladataidat
* Rendszerszemlélet, logikus gondolkodásmód, erős folyamati szemlélet jellemez
* Megtalálod az egyszerűsítési lehetőségeket
* Hatékony megoldásokat alkotsz
* Keresed a szakmai kihívásokat, fejlődési lehetőségeket
Előnnyel indulsz a pályázók között, ha:
* Ismered a tranzakcionális HR folyamatokat és a támogató IT rendszereket
* Van nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalatod
Cserébe lehetőséged lesz:
* Széleskörű béren kívüli juttatási csomagban részesülni (laptop, mobil, egyéni képzési keret, kafetéria, biztosítás, üdülési lehetőség, stb.)
* Igénybe venni munkatársi kedvezményeinket
* Multinacionális és modern munkakörnyezetben végezni a munkádat
* Időbeosztásodat önállóan megszervezni, akár részleges távmunka keretein belül
* Folyamatos szakmai fejlődésre és versenyképes szakmai tudás megszerzésére
* Részt venni különböző képzéseken, tréningeken
* Dinamikus csapatban dolgozni Magyar Telekom Nyrt.

A Magyar Telekom, Magyarország vezető infokommunikációs szolgáltatójaként több millió kapcsolattal kötődik ügyfelei életéhez. Telefon, internet, tv és IT: minden téren minőségi, megbízható és egyedülállóan széles szolgáltatáspalettával rendelkezünk. Arra törekszünk, hogy innovatív megoldásainkkal áthidaljuk a távolságot ember és ember között, állandó fejlesztéseinkkel növeljük az egyén lehetőségeit, így az ország versenyképességét. Célunk, hogy szolgáltatásainkkal egyszerűbbé, könnyebbé és élménydúsabbá tegyük ügyfeleink életét, ezzel újra és újra kiérdemeljük bizalmukat

Source: Company website
Posted on: 12 Jul 2019
Job duration: 0 months
Languages: Hungarian
Login to apply or save this offer
REGISTER if you don't have an account yet
28.822 jobs and internships
in 127 countries
Register   or Login
Other options I accept