English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > IT/Technology > Hungary > Budapest > View Offer

Junior IT folyamatelemző

Company not shown
 Budapest, Hungary
IT/Technology, French, Hungarian
291
Visits
0
Applicants

Job Description:

Ligne de serviceAssurance

IndustrieNot Applicable

SpécialisationRisk Architecture

Niveau de managementAssociate

Description du poste & résumé

Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

* Szívesen bepillantást nyernél különböző vállalatok IT működésébe;
* Bátran kommunikálnál eltérő beosztású ügyfeleinkkel;
* Látod magad ügyfél munkáinkon dolgozó tanácsadóként, fejlesztési javaslatokat téve a hatékonyság növelése érdekében;
* Megismernéd az aktuális IT technológiákat;
* A munkaerő piacon elismert karrierkezdési lehetőséget keresel, tervezhető előrelépési lehetőségekkel;
* Szeretnéd már most biztosítani az első állásod egy magas presztizsű cégnél szeptemberi kezdéssel.

Feladatok, amelyek várnak Rád:

* Tapasztalatszerzés multinacionális cégek könyvvizsgálathoz kapcsolódó IT rendszereinek vizsgálatában;
* Különböző iparágak működését vizsgálata belső vagy külső szabályozási megfelelőségi, illetve IT biztonsági szempontból;
* Részvétel vállalati üzleti folyamatok és kontroll környezetük kiértékelésében;
* Ügyféltámogatás informatikai működésük hatékonyabbá és biztonságosabbá tételében;
* Területi szakértők támogatása ügyfeleink IT környezetének kialakításában (koncepció alkotástól akár rendszerek bevezetéséig);
* Ügyfélinterjúkon való részvétel már a kezdetektől - valamint dokumentálás, önálló tesztelés, folyamatos egyeztetések;
* Nagy mennyiségű adatok elemzése innovatív ötletek alapján.

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

* Gazdasági vagy gazdaságinformatikai területről pályakezdőként szeretnél elhelyezkedni vagy tanulmányaid utolsó félévében jársz;
* Felelőségteljes munkára vágysz, ahol érvényesítheted saját javaslataidat;
* Szóban és írásban is magabiztosan kommunikálsz, magyarul és angolul egyaránt;
* Nem jelent gondot számodra alkalmanként a munkavégzéssel összefüggő utazás.

Éducation (si vide, diplôme et/ou domaine d'études non précisé)Degrees/Field of Study required:

Degrees/Field of Study preferred:

Certificats (si vide, certificats non précisé)

Langues requises (Si vide, langues requises pas spécifiées)

Déplacements

Disponible pour le parrainage d'un permis de travail ?

Une autorisation du gouvernement est-elle requise ?

Échéance de publication du poste ŕ pourvoir

Source: Company website
Posted on: 31 Mar 2020
Job duration: 0 months
Languages: French, Hungarian
40.389 jobs and internships
in 127 countries
Register   or Login
Other options I accept