English
Work Studies Languages For Companies About iAgora
 English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > IT/Technology > Hungary > Budapest > View Offer

Pénzügyi munkatárs-gyakornok (Budapest)

Company not shown
Hungary  Budapest, Hungary
IT/Technology, Hungarian
326
Visits
0
Applicants

Job Description:

A 2020. július 1-jétől (COMPANY NAME) IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a (COMPANY NAME) Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy - budapesti, debreceni, pécsi és szegedi - telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Feladatok

* Szállítói számlák iktatása

* Számlák szkennelése

* Szállítói számlák ellenőrzése adózási, számviteli szempontból

* Szállítói számlákat alátámasztó dokumentumok beszerzése: szerződés, teljesítés igazolás, megrendelések

* Szállítói törzs adat karbantartás

* Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

* Alap szintű angol nyelvtudás előny

* Folyamatban lévő felsőfokú pénzügyi tanulmányok

* Legalább 1 év még hátralévő hallgatói jogviszony

* Min. heti 20 óra munkavégzés

Source: Company website
Posted on: 14 Jan 2021
Industry: Telecommunications
Languages: Hungarian
51.645 jobs and internships
in 120 countries
Register   or Login
Other options I accept