Publish an internship
en
View Offer
Work > Jobs > IT/Technology > Hungary > Budapest > View Offer

Software Engineer - UDS

Company not shown
Hungary  Budapest, Hungary
IT/Technology, Hungarian
17
Visits
0
Applicants

Job Description:

A (COMPANY NAME) Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Tudj meg többet arról, hogy milyen nálunk az élet: https://dreamjo.bs/hu/company/(COMPANY NAME)-mobility-kft

A projektről: Modern mozdonyaink vezető fülkéjének kijelzőin a mozdonyvezető valós időben látja a mozdony legfontosabb műszaki adatait. A projekt során ezen kijelzőkön futó megjelenítő fejlesztése és tesztelése történik.

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

* Kijelző (HMI) szoftver hibátlan és egyértelmű megjelenítésének biztosítása.
* Mozdonyaink komplex megjelenítési funkcióinak tesztelése és fejlesztése.
* A követelmények megfelelő szoftveres megvalósításának tesztelése és fejlesztése, koncepciók kidolgozása.
* A termék- és platformstratégia kidolgozása az újra felhasználhatóságot szem előtt tartva.
* A kijelző szoftver verifikációs, engedélyezési és integrációs folyamatainak támogatása.
* Együttműködés egy nemzetközi csapatban.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

* Rendelkezel felsőfokú végzettséggel villamosmérnöki vagy informatikai területen.
* Van legalább 2-3 év szoftverfejlesztői tapasztalatod.
* Dolgoztál már vizualizációs (HMI) rendszerek fejlesztésén és ezek integrálásán (pl. WinCC).
* Munkád során használtál már modell alapú grafikus mérnöki tervezőrendszereket (pl. Scade).
* Aktív, kommunikáció képes angol nyelvismerettel rendelkezel.
* Csapatjátékos hozzáállás, kreatív és logikus munkavégzés jellemez.

A pályázásod során előnyt jelenthet, ha:

* Tudsz németül.
* Vasúti járműtechnikai tudással rendelkezel (fejlesztés, üzemeltetés).
* Érdekelnek a vasúti automatizálási rendszerek.
* Jártas vagy PLC programozásban.
* Nyitott vagy csapatvezetői feladatok ellátására is.

Mi az, amit mi biztosítunk?

* Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
* Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
* Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
* Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.
* Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
* A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk

Source: Company website
Posted on: 24 May 2024
Industry: Conglomerate
Languages: Hungarian
111.940 jobs and internships
in 150 countries