English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > IT/Technology > Hungary > Szeged > View Offer

Workplace Support Specialist német nyelvtudással (Szeged)

Company not shown
Szeged, Hungary
IT/Technology, Hungarian
165
Visits
0
Applicants
or Login to apply

Job Description:

-Feladatok

A németül beszélő workplace support specialist feladatai közé tartozik:
* Nemzetközi ügyfeleink informatikai támogatása elsősorban telefonon, esetenként e-mailen és faxon
* Folyamatos kapcsolattartás külföldi partnereinkkel
* Irodai munkavégzés során felmerülő IT problémák megoldása  Elvárások

* Középfokú végzettség elegendő, mi pályakezdők jelentkezését is várjuk
* A felsőfokú német nyelvtudás (szóban és írásban) a munkavégzés alapja és feltétele
* Angol nyelvismeret előny
* Ügyfélközpontú gondolkodás
* Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
* Jó stressz- és monotonitástűrés
* Csapatmunkára való képesség
* MS Office alapos ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
* Windows XP és Windows 7 ismerete
* Erkölcsi bizonyítvány  IT Services Hungary

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a T-Systems International leányvállalata. Vállalatunk egyedülálló módon az ICT-szolgáltatás teljes portfólióját nyújtja. Budapesti, debreceni, pécsi és szegedi szolgáltatóközpontjaink rendszerintegrációs és üzemeltetési területeken szolgálják ki nemzetközi ügyfeleinket, de kínálatunkban többek között az összes, széles körben alkalmazott szoftver- és hardverplatform SAP-rendszer szolgáltatásai, távoli és helyi szerverüzemeltetés, valamint hálózatmenedzselés és hálózatfelügyelet is megtalálható. Munkánk elismerése, hogy 2008-ban és 2015-ben is megnyertük az "Év befektetője" díjat, az "Employer of the Year" (National Champion) díjat pedig 2014/2015 évben. A vállalat 2014 óta többször Superbrands díjas lett, valamint az IT Business 2017-ben az IT Services Hungaryt választotta az "Év legsikeresebb ICT-vállalatának".
Továbbra is fejlődő, bővülő vállalatként várjuk tapasztalt szakemberek jelentkezését

Source: Company website
Posted on: 15 Oct 2018
Languages: Hungarian
Login to apply or save this offer
REGISTER if you don't have an account yet
10.149 jobs and internships
in 117 countries
Register   or Login