English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > Sales > Hungary > Debrecen > View Offer

Értékesítés-támogatási munkatárs

Company not shown
Debrecen, Hungary
Sales, Hungarian
107
Visits
0
Applicants
or Login to apply

Job Description:

Feladatok

* Részvétel a implementációmenedzsment és végfelhasználó támogatási feladatokban
* Hibajegykezelés - Első szintű alkalmazás támogatás
* Szoros együttműködés a nemzetközi és menedzsment csapattal
* Felhasználó kezelés - rendszer specifikus támogatás T-Systems felhasználók részére
* Megrendelések technikai támogatása és koordinációja
* Megállapodásokkal kapcsolatos ügyféltámogatás
* Sales Managerek adminisztratív támogatása
* Szerződések kezelése és nyomonkövetése
Elvárások

* Legalább két év szakmai tapasztalat
* Felsőfokú, tárgyalóképes német nyelvtudás
* Jegykezelő rendszerek ismerete (JIRA, SM9, XAMS)
* Ügyfélközpontú gondolkodásmód
* Hajlandóság új folyamatok felismerésére
* Csapatjátékos attitűd, proaktivitás, gyors tanulási képesség
Előnyök:
* Angol nyelvismeret
* Salesforce tapasztalat
* Agilis módszertan ismerete
* Releváns Sales tapasztalat IT Services Hungary

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a T-Systems International leányvállalata. Vállalatunk egyedülálló módon Magyarországon az ICT-szolgáltatás teljes portfólióját nyújtja mind a munkavállók mind az ügyfelek részére. Budapesti, debreceni, pécsi és szegedi szolgáltatóközpontjaink rendszerintegrációs és üzemeltetési területeken szolgálják ki nemzetközi ügyfeleinket, de kínálatunkban többek között az összes, széles körben alkalmazott szoftver- és hardverplatform SAP-rendszer szolgáltatásai, távoli és helyi szerverüzemeltetés, valamint hálózatmenedzselés és hálózatfelügyelet is megtalálható. Munkánk elismerése, hogy 2008-ban és 2015-ben is megnyertük az "Év befektetője" díjat, az "Employer of the Year" (National Champion) díjat pedig 2014/2015 évben. A vállalat 2014 óta többször Superbrands díjas lett, valamint az IT Business 2017-ben az IT Services Hungaryt választotta az "Év legsikeresebb ICT-vállalatának".
A jövőt építő, fejlődő vállalatként várjuk tapasztalt szakemberek jelentkezését

Source: Company website
Posted on: 22 Aug 2019
Job duration: 0 months
Languages: Hungarian
Login to apply or save this offer
REGISTER if you don't have an account yet
33.162 jobs and internships
in 131 countries
Register   or Login
Other options I accept