English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > Marketing > Hungary > Budapest > View Offer

Tartalom és marketing kommunikációs gyakornok

Company not shown
Budapest, Hungary
Marketing, Hungarian
51
Visits
0
Applicants
or Login to apply

Job Description:

-Feladatok

Szeretnéd tudásodat Magyarország vezető ICT cégénél tovább fejleszteni?
Gyere a Magyar Telekomhoz tartalom és marketing kommunikációs gyakornoknak!
A Magyar Telekom kommunikációs csapata az ország egyik legnagyobb és legjobb kommunikációs szervezete, egyszerű feladata, hogy a Telekom márkát építse, és ezen keresztül a Telekom piacvezető szerepét erősítse. Hatalmas felelőssége pedig, hogy mindenkit digitálisan optimistává tegyen.
Miben számítunk rád?
* A kommunikációs csapatban zajló irányított ötletelésekben való aktív részvétel
* Kutatómunkákban, előkészítésben, összefoglalók szerkesztésében, előállításában
* Részvétel a klasszikus ATL kommunikációs anyagok fejlesztésében, ehhez kapcsolódóan határidők, illetve egyéb adminisztrációs feladatok naprakészen tartása
* Friss szemléletmód, gondolkodás képviselete különböző csapatmunkán, közös gondolkodásban
* Riporting és utókövetés, tartalmak optimalizálására, fejlesztésére proaktív javaslatok
* Senior munkatársak támogatása (shadowing) belső, és külső egyeztetéseken, megbeszéléseken
* Jegyzőkönyvek vezetése, összefoglalók készítése
* Kampány anyagok megfelelő managementje, tárolása
* Multimédiás rendszerezése, kezelése  Elvárások

Ideális gyakornokunk lehetsz, ha:
* Tudsz minimum heti 30 óra munkavégzést vállalni rugalmas munkaidő beosztással
* Még legalább 1 év aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
* Felsőoktatási intézményben (főiskolán, egyetemen) tanulsz
Szívesen dolgoznánk veled, ha:
* Érdekel az infokommunikáció világa, követed az iparág történéseit
* Naprakész vagy a legfrissebb kommunikációs trendekből, virális anyagokból, abból, hogy mi az, ami most értékes, izgalmas
* A márkák világa, a kommunikáció egyben a hobbid is, nem csak egy munka
* Tele vagy ötletekkel, mindig azon jár az eszed, hogyan lehetne jobban csinálni
* Logikus gondolkodásmód, kezdeményezőkészség jellemez, hiszel magadban
* Megbízható és szorgalmas vagy
* Rátermett vagy, kérdezel és tanulni szeretnél
* Egy kicsit őrült vagy, mint minden jó kommunikációs szakember
* Középfokú aktív angol nyelvtudással rendelkezel
Mit ajánlunk cserébe?
* A legizgalmasabb szektorban dolgozhatsz, olyan projekteken, melyeknek az eredményével százezrek találkoznak
* Európa legnagyobb távközlés márkájának formálásában vehetsz részt
* Menő és barátságos munkakörnyezetben dolgozhatsz egy összetartó csapat tagjaként
* Mentor segíti szakmai fejlődésedet és beilleszkedésedet
* Munkaidődet rugalmasan oszthatod be tanulmányaid mellett
* Versenyképes szakmai tudásra tehetsz szert, akár több területen is kipróbálhatod magad
* Nálunk igazi munkatapasztalatot szerezhetsz, itt nem kávéfőzés és fénymásolás lesz a feladatod, ehhez motiváló bérrendszert, céges mobiltelefont és előrelépési lehetőséget kínálunk  Magyar Telekom Nyrt.

A Magyar Telekom, Magyarország vezető infokommunikációs szolgáltatójaként több millió kapcsolattal kötődik ügyfelei életéhez. Telefon, internet, tv és IT: minden téren minőségi, megbízható és egyedülállóan széles szolgáltatáspalettával rendelkezünk. Arra törekszünk, hogy innovatív megoldásainkkal áthidaljuk a távolságot ember és ember között, állandó fejlesztéseinkkel növeljük az egyén lehetőségeit, így az ország versenyképességét. Célunk, hogy szolgáltatásainkkal egyszerűbbé, könnyebbé és élménydúsabbá tegyük ügyfeleink életét, ezzel újra és újra kiérdemeljük bizalmukat

Source: Company website
Posted on: 18 Mar 2019
Languages: Hungarian
Login to apply or save this offer
REGISTER if you don't have an account yet
10.440 jobs and internships
in 108 countries
Register   or Login
Other options I accept