English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > Marketing > Hungary > Budapest > View Offer

Kommunikációs menedzser

Company not shown
Budapest, Hungary
Marketing, Hungarian
126
Visits
1
Applicant
or Login to apply

Job Description:

-Feladatok

Meg akarod változtatni a világot? Tedd velünk!
Legyél kommunikációs menedzser a Magyar Telekomnál!

Magyarország egyik legjobb kommunikációs csapatában dolgozhatsz úgy, hogy elvárjuk és bátorítjuk is az önállóságot és a projektvezetői szemléletet. Gyere és tegyük együtt digitálisan optimistává az országot! A pozícióban lehetőség nyílik belelátni minden működési szintbe és stratégiába összvállalati szinten, és a projektek által nemzetközi és hazai díjakat elnyerni, melyből számos már most is a csapat tulajdonában van. Mindezt a vadonatúj Telekom székházban.

Pozíciónk rád van szabva, ha érdekelnek az alábbi feladatok:

* A magyar telekommunikációs piac egyik legnagyobb és legszínesebben hirdető vállalatának nagy ATL reklámkommunikációs kampányainak end to end (brieftől az utókövetésig) véghezvitele
* Önállóságot és nagyfokú kreativitást igénylő, változatos projektek vezetése egy sokszínű, együttműködő, szakmailag inspiráló csapatban, melynek küldetése a Telekom márka és üzleti céljainak teljesülésének szakértő támogatása
* Megoldás keresése a Telekom üzleti problémáira kreatívan a rendelkezésre álló összes médiaeszközzel, nagyfokú szabadsággal, az ország legjobbbeszállítói háttérrel együttműködve
* Kitalálni, tartalmilag kidolgozni és véghezvinni a kampányt az üzenet kidolgozásától a forgatáson át az utókövetésig, beleértve az egyeztetéseket, és minderről meggyőzően prezentálni akár a felsővezetői szintnek is, mindezt gyakran angol nyelven
* Együttműködés házon belül a lakossági marketing, PR, HR jogi területtel és házon kívül: kreatív, média, rendezvény ügynökségekkel
Elvárások

Ideális kollégánk lehetsz, ha rendelkezel:

* Erős projektmenedzser tapasztalattal
* Felsőfokú végzettséggel - bármilyen szakterületről
* Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudással írásban és szóban egyaránt
* 3-5 év releváns szakmai tapasztalattal

Te vagy a mi emberünk, ha:

* Hihetetlenül kreatív és lelkes vagy
* Kommunikációs készséged kiváló - empatikus magabiztosság jellemez
* Proaktív vagy és kitűnően oldod meg a felmerülő problémákat - mi pedig elismerjük
* Diplomáciai érzéked és konfliktus-kezelési képességed fejlett
* Jól kezeled a változásokat, ügyfélközpontú vagy
* Személyiséged rugalmas, önálló

Te lehetsz a befutó, ha:

* Folyamatosan tanulnál, keresed az új kihívásokat, inspirációt
* Ismered a legújabb tömegkommunikációs trendeket
* Tájékozottság jellemez, képben vagy, hogy mi folyik a világban, ismered a társadalmi - kulturális és gazdasági irányokat
* Valahol már bizonyítottál junior szerepben
* Érted és értékeled a humort
* Rendelkezel nemzetközi környezetben szerzett tapasztalattal

Cserébe lehetőséged lesz:

* Széleskörű béren kívüli juttatási csomagban részesülni (laptop, mobil, egyéni képzési keret, kafetéria, biztosítás, stb.)
* Igénybe venni munkatársi kedvezményeinket
* Multinacionális és modern munkakörnyezetben végezni a munkádat
* Időbeosztásodat önállóan megszervezni, akár részleges távmunka keretein belül
* Folyamatos szakmai fejlődésre és versenyképes szakmai tudás megszerzésére
* Részt venni különböző képzéseken, tréningeken
* Dinamikus csapatban dolgozni Magyar Telekom Nyrt.

A Magyar Telekom, Magyarország vezető infokommunikációs szolgáltatójaként több millió kapcsolattal kötődik ügyfelei életéhez. Telefon, internet, tv és IT: minden téren minőségi, megbízható és egyedülállóan széles szolgáltatáspalettával rendelkezünk. Arra törekszünk, hogy innovatív megoldásainkkal áthidaljuk a távolságot ember és ember között, állandó fejlesztéseinkkel növeljük az egyén lehetőségeit, így az ország versenyképességét. Célunk, hogy szolgáltatásainkkal egyszerűbbé, könnyebbé és élménydúsabbá tegyük ügyfeleink életét, ezzel újra és újra kiérdemeljük bizalmukat

Source: Company website
Posted on: 16 May 2019
Languages: Hungarian
Login to apply or save this offer
REGISTER if you don't have an account yet
18.514 jobs and internships
in 114 countries
Register   or Login
Other options I accept