English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > Supply Chain/Logistics > Hungary > View Offer

Customer Fullfilment Specialist

Supply Chain/Logistics, English
52
Visits
0
Applicants
or Login to apply

Job Description:

Essential Responsibilities:
Mi lesz a feladatod?
* A teljes megrendelési folyamat kezelése (a vevői rendelés beérkezésétől a termék vevőhöz történő kiszállításáig.)
* Folyamatos vevői kapcsolattartás, riportok készítése
* Az ügyféligényeknek megfelelő kérések teljesítése, a rendelés teljesitésének nyomonkövetése (termékbeazonositás, anyagbeszerzés, csomagolás, szállítmányozás, stb.)
* Határidők betartása és betartatása
* Kapcsolódó dokumentumok kezelése (előlegszámla, szállitási dokumentumok)
* Szoros együttműködés a társosztályokkal (mérnökség, beszerzés, raktár, szállitmányozók, pénzügy, értékesités, stb.)

Qualifications/Requirements:
Mit várunk tőled?

* Legyen felsőfokú, szakirányú végzettséged
* Magabiztosan használd az angol nyelvet (minimum B2 szint)
* Ismerd az MS Office programokat
* Talpraesett, ügyfél-orientált szemléletű legyél
* Logikus gondolkodással, rugalmas személyiséggel rendelkezz
* Hatékonyan kommunikálj és tudd megoldani a problémákat
* Képes legyél feladatok priorizálására

Desired Characteristics:
Előnyt jelent, ha:
* Rendelkezel némi tapasztalattal a logisztikai/fulfillment/vevőszolgálati/supply chain területén

Mit kínálunk neked?
* A cég globális, több kontinenst lefedő, egyre szélesebb körű tevékenysége folyamatos szakmai kihívásokat és hosszútávú karrierlehetőséget biztosít számodra
* Számos formális és informális fejlődési lehetőség, önképző körök, önkéntes programok állnak rendelkezésedre, amiket akár Te magad is kezdeményezhetsz és szervezhetsz
* Kitűnő munkakörülmények, úgy, mint sportolási lehetőségek (fitness terem, sportpályák, szauna), saját étterem, családbarát szolgáltatások gondoskodnak arról, hogy minden nap komfortosan érezd magad
* A munkába járást ingyenes céges buszjáratok teszik számodra kényelmessé, saját gépkocsi-használat esetén pedig emelt szintű üzemanyag térítés biztosított
* Az otthonról történő munkavégzés lehetősége (home office) támogatott

About Us:
GE (NYSE:GE) drives the world forward by tackling its biggest challenges. By combining world-class engineering with software and analytics, GE helps the world work more efficiently, reliably, and safely. GE people are global, diverse and dedicated, operating with the highest integrity and passion to fulfill GE's mission and deliver for our customers. wxx.xx.xxm

Központunk a GE Power veresegyházi telephelyén található, ahol jelenleg megközelítőleg 1800 főt foglalkoztatunk gázturbina alkatrészek gyártása és szervizelése területén. A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

A Power Services kollégái többnyire közgazdászok, logisztikusok, mérnökök, akiket az a dinamikus multinacionális kultúra inspirál, mely folyamatos továbbfejlődésre, szakmai és egyéni kiteljesedésére sarkall.
Idei Díjaink: Legjobb Női Munkahely Díj (2018), PwC Legvonzóbb munkahelye Top 10 Díj  (2018)

Facebook: https://wxx.xxxxxxxx.xxx/xxxxxxxxy
Linkedin: https://wxx.xxxxxxxx.xxx/xxxxxxx/xx/

Locations:  Hungary; Veresegyhaz

Source: Company website
Posted on: 07 Dec 2018
Languages: English
Login to apply or save this offer
REGISTER if you don't have an account yet
11.017 jobs and internships
in 113 countries
Register   or Login