English
View Offer
Work > Jobs > Arts/Creative/Design > Poland > Krakow > View Offer

Mechanical Design Leader (CAD)

Company not shown
Poland  Krakow, Poland
Arts/Creative/Design, Polish
8
Visits
0
Applicants

Job Description:

Opis stanowiska

* Kierowanie pracami projektowymi i rozwojowymi w obszarze pojazdów użytkowych (pojazdy ciężarowe);
* Nadzor nad projektowaniem elementów konstrukcji oraz wyposażenia, zgodnie z wymaganiami klienta;
* Wprowadzanie/zatwierdzanie zmian konstrukcyjnych;
* Nadzór nad tworzeniem i utrzymaniem dokumentacji technicznej,
* Zarządzanie ok. 5 osobowym zespołem projektantów CAD;
* Współpraca z innymi działami firmy oraz z zespołem projektowym w Europie;
* Raportowanie wprowadzanych zmian.

Kwalifikacje

* Wykształcenie wyższe techniczne;
* Kilkuletnie doświadczenie w obszarze projektowania, rozwoju;
* Dobra znajomość języka niemieckiego, wskazana znajmość angielskiego;
* Znajomość sektora pojazdów użytkowych;
* Bardzo dobra znajomość programów CAD (Catia v5);
* Samodzielność, nastawienie na cel,
* Dobra organizacja pracy, wysokie umiejętności intrepersonalne.

Dodatkowe informacje

* Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę;
* Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
* Pracę w ciekawych i innowacyjnych projektach;
* Pakiet socjalny.
* Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy

Source: Company website
Posted on: 04 May 2021
Industry: Automotive
Languages: Polish
86.279 jobs and internships
in 136 countries
Other options I accept