English
Work Studies Languages For Companies About iAgora
 English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > Culture/Humanities > Poland > Warsaw > View Offer

Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń

Company not shown
 Warsaw, Poland
Culture/Humanities, English
22
Visits
0
Applicants

Job Description:

Company:
(COMPANY NAME) Corporate

Description:

Marsh & McLennan Companies ((COMPANY NAME)) to globalna firma świadcząca profesjonalne usługi, oferująca klientom doradztwo i rozwiązania w zakresie ryzyka, strategii i pracowników.

W związku z dynamiczny rozwojem, Marsh Services Sp z o.o. poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, al. Jerozolimskie 98

Czego możesz się spodziewać?

Ciekawych projektów realizowanych w międzynarodowym środowisku we współpracy z najlepszymi specjalistami na rynku.

Twoje przyszłe obowiązki:
* Kompleksowa obsługa ubezpieczeniowa kontraktu z Klientem (w tym obsługa posprzedażowa)
* Współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
* Rozliczanie wystawionych polis z Towarzystwami Ubezpieczeń
* Wsparcie merytoryczne kontrahentów oraz partnerów wewnętrznych Klienta
* Sporządzanie i weryfikacja dokumentów ubezpieczeniowych

Zapraszamy osoby, które mogą się wykazać:
* Minimum 3-letnim doświadczeniem w obsłudze ubezpieczeń
* Wiedzą z zakresu ubezpieczeń (ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń komunikacyjnych)
* Dobrą znajomością pakietu MS Office
* Dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie
* Łatwością nawiązywania kontaktów
* Odpowiedzialnością, zaangażowaniem i umiejętnością pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:
* Doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń firm leasingowych / flot samochodowych / pakietów dealerskich
* Posiadanie uprawnień agencyjnych

Oferujemy:
* Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie pośrednictwa ubezpieczeniowego
* Pracę w dobrej atmosferze i w zgranym zespole
* Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i poszerzenia wiedzy z zakresu ubezpieczeń
* Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wysokiej klasy opieka medyczna dla pracownika, partnera i dzieci, ubezpieczenie na życie, karta restauracyjna MasterCard, dofinansowanie karty sportowej i kursów językowych i inne)

Marsh & McLennan Companies is a global professional services firm offering clients advice and solutions in the areas of risk, strategy and people. Marsh is a leader in insurance broking and risk management; Guy Carpenter is a leader in providing risk and reinsurance intermediary services; Mercer is a leader in talent, health, retirement and investment consulting; and Oliver Wyman is a leader in management consulting. With annual revenue of $13 billion and approximately 60,000 colleagues worldwide, Marsh & McLennan Companies provides analysis, advice and transactional capabilities to clients in more than 130 countries. The Company is committed to being a responsible corporate citizen and making a positive impact in the communities in which it operates. We embrace a culture that celebrates and promotes the many backgrounds, heritages and perspectives of our colleagues and clients. For more information, please visit us at: wxx.xxx.xxx/xxxxxxxxx.  Visit wxx.xxx.xxm for more information and follow us on LinkedIn and Twitter @MMC_Global

We embrace a culture that celebrates and promotes the many backgrounds, heritages and perspectives of our colleagues and clients regardless of their gender expression or identity, marital or civil partnership status, ethnic origin, nationality, age, background, disability, sexual orientation or beliefs. We are proud of our inclusive culture where everyone feels empowered to bring their whole selves to work and thrive. Learn more about our foundational values, mission and vision for the future by reviewing our Greater Good Policy.

Marsh & McLennan Companies and its Affiliates are EOE Minority/Female/Disability/Vet/Sexual Orientation/Gender Identity employers

Source: Company website
Posted on: 11 Sep 2020
Languages: English
52.498 jobs and internships
in 123 countries
Register   or Login
Other options I accept