English
Work Studies Languages For Companies About iAgora
 English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > Culture/Humanities > Poland > Warsaw > View Offer

Opiekun Użytkownika

Company not shown
 Warsaw, Poland
Culture/Humanities, Polish
25
Visits
0
Applicants

Job Description:

Poszukujemy Opiekuna Użytkownika, który wesprze dział User Care. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Dbamy o lepsze doświadczenia pacjentów w kontakcie z lekarzami, a lekarzy wspieramy w ich codziennej pracy w gabinecie.
Nasz User Care team to zespół opiekunów, którzy realnie troszczą się o użytkowników serwisu ZnanyLekarz. Jak to robimy? Dowiesz się z artykułu managerki tego teamu i tekstu młodszej specjalistki w tym zespole :)

Nasza firma oferuje produkt, który upraszcza zarządzanie gabinetem lekarskim i rozszerza możliwości dotarcia do nowych pacjentów, dlatego praca z nim jest taka przyjemna!

Jakie zadania na Ciebie czekają?
* Moderowanie opinii od pacjentów - wszystkie publikowane w serwisie opinie są szczegółowo sprawdzane pod względem formy przekazu, dlatego opiniom w serwisie można ufać :)
* Dbanie o jakość publikowanych danych - nim profil pojawi się w naszym serwisie, sprawdzamy kwalifikacje danej osoby, bo bardzo nam zależy, by pacjenci czuli się bezpiecznie i mogli korzystać z usług wiarygodnych ekspertów.
* Korespondencja mailowa z Użytkownikami w zakresie funkcjonalności serwisu - chcemy, żeby użytkownik czuł, że może liczyć na naszą pomoc i żeby wiedział, że rozmawia z człowiekiem, a nie botem :)

Co zapewniamy?
* umowę o pracę, zlecenie lub B2B (okres próbny 3msc, potem czas nieokreślony),
* opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej poczytaj o tym tutaj.
* bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,
* ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,
* w znacznej mierze pracę zdalną,
* realny rozwój - organizujemy szkolenia wewnętrzne, a przede wszystkim realizujemy kulturę feedbacku (o której tyle piszemy) i stale ulepszamy nasze działania.

Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami:
People first - Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :)
Ownership - Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności, bo u nas każda osoba ma własne obowiązki i cele do zrealizowania.
Flexibility - Użytkowników nie możemy (jeszcze) zaprogramować :). Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!

Jeśli dotarłaś/-eś do tego miejsca, nie masz innego wyjścia, niż kliknąć Aplikuj i podesłać nam namiastkę siebie w formie CV. Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!

Prosimy o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji."
Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane

Candidate Requirements:

Jeśli więc:

* masz doświadczenie w emailowej obsłudze klienta (nawet 6-miesięczne jest dla nas ok!),
* potrafisz pisać (w języku polskim) w sposób zrozumiały, logiczny i poprawny językowo...
* ... ale język angielski też nie jest dla Ciebie problemem (poziom B1/B2)
* lubisz pomagać innym i rozwiązywać ich problemy,
* jesteś dobrze zorganizowaną osobą, która lubi powtarzalną i uporządkowaną pracę,
* cierpliwość i zaangażowanie to Twoje zalety,
* cechuje Cię empatia, ale stanowczość i asertywność nie są Ci obce

to dołącz do naszego zespołu

Source: Company website
Posted on: 20 Oct 2020
Languages: Polish
52.499 jobs and internships
in 123 countries
Register   or Login
Other options I accept