English
Work Studies Languages For Companies About iAgora
 English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > Culture/Humanities > Poland > Poznan > View Offer

Operator Obsługi Produkcji

Company not shown
 Poznan, Poland
Culture/Humanities, English
25
Visits
0
Applicants

Job Description:

Fabryka (COMPANY NAME) w Poznaniu jest wiodącym, globalnym producentem tabletek, kapsułek, kremów i maści. Obecnie, każdego dnia w fabryce wytwarzanych jest 8,7 mln tabletek i 1,3 mln kapsułek, które są eksportowane do 131 krajów na świecie. Oznacza to, że co sekundę pacjenci na całym świecie przyjmują 100 tabletek i 15 kapsułek wyprodukowanych w naszej fabryce.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki
* Rozładunek i terminowe przyjęcie materiałów do magazynu
* Transport materiałów w strumieniach produkcyjnych i magazynie
* Wykonywanie swoich obowiązków zgodnie z obowiązującymi w Fabryce procedurami jakościowymi i BHP
* Osiąganie wyznaczonych wskaźników jakości i efektywności w obszarze Magazynu i Dystrybucji
* Zabezpieczenie dokumentów i majątku obszaru Magazynu i Dystrybucji przed dostępem osób trzecich
* Obsługa magazynu i procesów inwentaryzacji

Oczekiwania:
* Wykształcenie średnie
* Doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym
* Uprawnienia na obsługę wózka widłowego - wymóg konieczny
* Orientacja na wysoką jakość pracy, dokładność i sumienność
* Komunikatywność
* Umiejętność pracy w zespole
* Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
* Otwartość na pracę z procedurami

Oferujemy:
* Możliwość wprowadzania usprawnień do dotychczasowych metod realizacji zadań
* Stabilne warunki zatrudnienia
* Konkurencyjny system wynagradzania i motywowania
* Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowania wakacyjne oraz rekreacyjne)
* Możliwości rozwoju w roli oraz w strukturach firmy
* Kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
* Bezpłatny parking dla samochodów i rowerów
* Codziennie świeże owoce i warzywa

*LI-(COMPANY NAME)

If you require an accommodation or other assistance to apply for a job at (COMPANY NAME), please contact the (COMPANY NAME) Service Centre at 1-xxx-xxx-xxx7 (US Toll Free) or +1 xxx xxx xxx5 (outside US).

(COMPANY NAME) is an Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive equal consideration for employment without regard to race, color, national origin, religion, sex, pregnancy, marital status, sexual orientation, gender identity/expression, age, disability, genetic information, military service, covered/protected veteran status or any other federal, state or local protected class.

Important notice to Employment businesses/ Agencies

(COMPANY NAME) does not accept referrals from employment businesses and/or employment agencies in respect of the vacancies posted on this site. All employment businesses/agencies are required to contact (COMPANY NAME)'s commercial and general procurement/human resources department to obtain prior written authorization before referring any candidates to (COMPANY NAME). The obtaining of prior written authorization is a condition precedent to any agreement (verbal or written) between the employment business/ agency and (COMPANY NAME). In the absence of such written authorization being obtained any actions undertaken by the employment business/agency shall be deemed to have been performed without the consent or contractual agreement of (COMPANY NAME). (COMPANY NAME) shall therefore not be liable for any fees arising from such actions or any fees arising from any referrals by employment businesses/agencies in respect of the vacancies posted on this site.

Please note that if you are a US Licensed Healthcare Professional or Healthcare Professional as defined by the laws of the state issuing your license, (COMPANY NAME) may be required to capture and report expenses (COMPANY NAME) incurs, on your behalf, in the event you are afforded an interview for employment. This capture of applicable transfers of value is necessary to ensure (COMPANY NAME)'s compliance to all federal and state US Transparency requirements. For more information, please visit (COMPANY NAME)'s Transparency Reporting For the Record site

Source: Company website
Posted on: 23 Oct 2020
Languages: English
52.499 jobs and internships
in 123 countries
Register   or Login
Other options I accept