English
Work Studies Languages For Companies About iAgora
 English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > Culture/Humanities > Poland > Warsaw > View Offer

Młodszy Analityk z Językiem Niemieckim w Dziale Aktuarialnym

Company not shown
Poland  Warsaw, Poland
Culture/Humanities, English
16
Visits
0
Applicants

Job Description:

Company:
Mercer

Description:

Mercer is seeking candidates for the following position based in the Warsaw office:

Czego możesz się spodziewać?
Jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu, który łączy najbardziej zaawansowane kompetencje w zakresie pracowniczych programów emerytalnych, opieki zdrowotnej i doradztwa inwestycyjnego. Naszym celem jest wspieranie kompetentnymi radami zarówno dużych międzynarodowych grup, jak i średnich lub mniejszych firm oraz wspólne opracowywanie innowacyjnych rozwiązań.

Co zyskasz?
* Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
* Profesjonalne szkolenie prowadzone przez licencjonowanych aktuariuszy
* Nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Warszawy
* Możliwość pracy zdalnej (w związku z pandemią)
* Atrakcyjne benefity pracownicze i możliwość rozwoju zawodowego
* Udział w ciekawych projektach i wiele unikalnych wyzwań zawodowych

Zadania, którymi będziesz się zajmować:
* Bieżąca współpraca z niemieckojęzycznymi menadżerami
* Udział w opracowywaniu raportów aktuarialnych
* Przygotowywanie analiz biznesowych i prezentowanie własnych wniosków
* Ścisła współpraca z klientami zewnętrznymi

Kluczowe kompetencje potrzebne w roli:
* Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym (min. C1) oraz angielskiego na poziomie dobrym (min. B2)
* Zdolności analityczne i umiejętność formułowania wniosków na podstawie dostarczonych danych
* Praktyczna znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i zaawansowanych funkcji arkusza kalkulacyjnego
* Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych

Idealny kandydat:
* Ma wykształcenie wyższe lub uzyskane absolutorium (kierunki ścisłe, np.: matematyka, fizyka, metody ilościowe)
* Może się wykazać udokumentowanym doświadczeniem zawodowym lub obyciem praktyk w obszarze analizy danych liczbowych
* Charakteryzuje się nastawieniem na rozwój i naukę oraz współpracę w zespole
* Wykazuje umiejętność budowania relacji z klientami

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim.

Pragniemy poinformować, że osoby rozważane w procesie mogą zostać poproszone o nagranie testu językowego w aplikacji HireVue.

Mercer believes in building brighter futures by redefining the world of work, reshaping retirement and investment outcomes, and unlocking real health and well-being. Mercer's more than 25,000 employees are based in 44 countries and the firm operates in over 130 countries. Mercer is a business of Marsh & McLennan (NYSE: (COMPANY NAME)), the world's leading professional services firm in the areas of risk, strategy and people, with 76,000 colleagues and annual revenue of $17 billion. Through its market-leading businesses including Marsh, Guy Carpenter and Oliver Wyman, Marsh & McLennan helps clients navigate an increasingly dynamic and complex environment. For more information, visit https://wxx.xx.xxxxxx.xxx/. Follow Mercer on Twitter @Mercer.

We embrace a culture that celebrates and promotes the many backgrounds, heritages and perspectives of our colleagues and clients regardless of their gender expression or identity, marital or civil partnership status, ethnic origin, nationality, age, background, disability, sexual orientation or beliefs. We are proud of our inclusive culture where everyone feels empowered to bring their whole selves to work and thrive. Learn more about our foundational values, mission and vision for the future by reviewing our Greater Good Policy.

#LI-AM1

Source: Company website
Posted on: 19 Nov 2020
Industry: Insurance
Languages: English
51.416 jobs and internships
in 121 countries
Register   or Login
Other options I accept