English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > Insurance > Poland > Warsaw > View Offer

Asystent ds. Aktuarialnych w zespole ASEC Global Actuarial Solutions

Company not shown
 Warsaw, Poland
Insurance, Polish
15
Visits
0
Applicants

Job Description:

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie - może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:
* Utrzymanie i rozwój modeli wymogu kapitałowego oraz modeli wyceny aktywów finansowych
* Implementacja nowych funkcjonalności, poprawa dokładności obliczeń, automatyzacja procesów
* Analiza metodologii pod kątem zgodności z wymogami Solvency II, z naciskiem na ryzyka rynkowe i wycenę instrumentów finansowych
* Projektowanie i tworzenie nowych aplikacji
* Przeprowadzanie projekcji finansowych w oparciu o zaawansowane modele aktuarialne
* Walidowanie wyników na poziomie całej Grupy (COMPANY NAME)
* Kodowanie i programowanie w narzędziach takich jak Excel VBA, R, Python czy Prophet
* Rozwój w kilkumiesięcznych cyklach projektowych zapewniających różnorodność zadań
* Pracę w ramach tzw. Modelu Wewnętrznego (ang. Internal Model)

Dla nas ważne są:
* Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
* Zainteresowania związane z tematyką aktuarialną i zawodem aktuariusza
* Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
* Wysokie umiejętności analityczne, dokładność i rzetelność
* Dodatkowym atutem będzie: zdane lub w trakcie zdawania egzaminy aktuarialne
* Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:
* Umowa o pracę
* Prywatna opieka medyczna
* Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:
* Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
* Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
* Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
* Zniżki na ubezpieczenia
* Program akcji pracowniczych
* Dyżury lekarza w biurze
* Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
* Możliwość pracy zdalnej
* Dostęp do platfom e-learningowych
* Brak oficjalnego dress code'u
* Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
* Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!
(COMPANY NAME) będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn

Source: Company website
Posted on: 30 Jun 2020
Languages: Polish
40.090 jobs and internships
in 112 countries
Register   or Login
Other options I accept