English
View Offer
Work > Jobs > Supply Chain/Logistics > Poland > View Offer

SAP EWM Consultant

Company not shown
Poland  Poland
Supply Chain/Logistics, Polish
27
Visits
1
Applicant

Job Description:

Zadania:

* wsparcie obszaru Supply Chain Management,

* wdrażanie nowych funkcjonalności systemu (moduł EWM),

* utrzymanie oraz optymalizacja procesów logistycznych,

* uczestniczenie w międzynarodowych projektach.

Nasze oczekiwania:

* co najmniej 2-letnie doświadczenie jako Konsultant SAP w module EWM,

* znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2),

* znajomość podstaw języka programowania ABAP (debugowanie, rozumienie kodu),

* znajomość procesów biznesowych w logistyce.

Oferujemy:

* udział w ambitnych projektach realizowanych dla największych polskich i światowych marek,

* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

* stacjonarną pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania,

* możliwość korzystania z home office,

* elastyczny czas pracy,

* miłą atmosferę, nieformalny dress code.

Arvato Supply Chain Solutions jest liderem usług logistycznych e-commerce dla branż Fashion&Beauty oraz Healthcare. Zapewniamy kompleksowe usługi dla sektora e-commerce. Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w obsłudze procesów operacyjnych, wiedzy eksperckiej na temat kompleksowej wysyłki B2C i B2B, Arvato zapewnia sklepom on-line możliwość uzyskania natychmiastowych korzyści biznesowych, wpływając na zwiększenie poziomu satysfakcji klientów. Arvato Supply Chain Solutions łączy know-how swoich pracowników z odpowiednią technologią i właściwymi procesami biznesowymi, aby w wymierny sposób zwiększyć produktywność i wyniki działalności swoich partnerów.

Company: Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Country: Poland

State/Region: Wielkopolskie

City: Poznań

Postal Code: 61-569

Job ID: 1xxxx2

1xxxx2Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Data: 2xxx-xx-x5

Lokalizacja:
Poznań, WP, PL

Source: Company website
Posted on: 19 Sep 2021
Industry: Media / Advertising
Languages: Polish
104.533 jobs and internships
in 134 countries