English
Work Studies Languages For Companies About iAgora
 English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > Marketing > Poland > Warsaw > View Offer

Performance Marketing Specialist

Company not shown
 Warsaw, Poland
Marketing, Polish
12
Visits
0
Applicants

Job Description:

Poszukujemy Performance Marketing Specialist (SEM & Social Media), który wesprze dział Lead Generation. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Dbamy o lepsze doświadczenia pacjentów w kontakcie z lekarzami, a lekarzy oraz placówki medyczne wspieramy w ich codziennej pracy w gabinecie.
Nasz Lead Generation team to zespół osób, które realnie dbają o to, by jak najwięcej lekarzy i managerów placówek zdecydowało się na korzystanie z naszych usług. Oferujemy produkt, który upraszcza zarządzanie placówką medyczną i rozszerza możliwości dotarcia do nowych pacjentów, dlatego praca z nim jest taka przyjemna! A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak pracuje zespół Lead Generation, zajrzyj do tego artykułu.
Twoim głównym celem będzie zwiększenie ruchu na stronach produktowych, oraz rozbudowa bazy kontaktów.

Jakie zadania na Ciebie czekają?
* Najpierw zaplanujesz, a potem zrealizujesz strategię komunikacyjną na social mediach i performance marketingową (Google Ads) - będziesz pierwszą osobą w teamie, która zajmie się tymi tematami, więc możesz wykazać się swoją pomysłowością :)
* Następnie będziesz śledzić wyniki swoich działań i optymalizować je tam, gdzie będzie to potrzebne.
* Przejmiesz temat analizy naszych stron internetowych pod względem skuteczności działań marketingowych, wykonasz testy A/B i zaproponujesz najlepsze możliwe rozwiązania.
* Zadbasz o zbudowanie i zaangażowanie społeczności fanów i aktywnie będziesz moderować komentarze w SoMe.
* Wykażesz się zmysłem detektywistycznym podczas monitorowania i analizy działań konkurencji :) Liczymy też na to, będziesz na bieżąco z w SoMe i e-marketingu i podzielisz się wiedzą z zespołem :)
* Będziesz mieć okazję nawiązać relację z ekspertami z branży.
* Nie będziesz działać samotnie - w wielu działaniach pomoże Ci nasz Content Specialist i zespół designu :)

Co zapewniamy?
* umowę o pracę lub B2B (okres próbny 3msc, potem czas nieokreślony),
* opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej poczytaj o tym tutaj,
* bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,
* ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,
* w znacznej mierze pracę zdalną,
* realny rozwój - organizujemy szkolenia wewnętrzne, mamy jasne ścieżki rozwoju, a przede wszystkim realizujemy kulturę feedbacku (o której tyle piszemy) i stale ulepszamy nasze działania.

Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami:
People first - Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :)
Ownership - Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności, bo u nas każda osoba ma własne obowiązki i cele do zrealizowania.
Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :). Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!

Jeśli dotarłaś/-eś do tego miejsca, nie masz innego wyjścia, niż kliknąć Aplikuj i podesłać nam namiastkę siebie w formie CV. Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!

Prosimy o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji."
Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane

Candidate Requirements:

Jeśli w Twoim CV pojawią się:
* około 1,5-roczne doświadczenie w marketingu internetowym,
* znajomość SoMe (i nie mówimy tu tylko o FB, Insta i LinkedInie...),
* doświadczenie w prowadzeniu płatnych kampanii w Internecie (Facebook Ads, Google Ads)
* znajomość narzędzi analitycznych, m.in.: Google Adwords, Google Analytics, Facebook Ads
to koniecznie podeślij je nam!

A jeśli dodatkowo masz doświadczenie w firmie IT/tech startupie, lekkie pióro i pisanie językiem korzyści to Twój konik, "dociekliwość" to Twoje drugie imię i masz pomysł na to, jak zachęcić setki nowych placówek medycznych i tysiące lekarzy do korzystania ze ZnanyLekarz.pl - to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie! :)

Source: Company website
Posted on: 21 Nov 2020
Languages: Polish
52.378 jobs and internships
in 120 countries
Register   or Login
Other options I accept