English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > Public Relations > Poland > Warsaw > View Offer

(Młodszy) Kontroler Finansowy

Company not shown
Warsaw, Poland
Public Relations, Polish
15
Visits
0
Applicants
or Login to apply

Job Description:

Opis firmy

Jesteśmy częścią holdingu reklamowego (COMPANY NAME) Groupe, jednej z trzech największych grup komunikacyjnych na świecie. Działając zgodnie z filozofią "Power of One" wykorzystujemy cały kapitał wiedzy, talentów, narzędzi i technologii, by realnie wpływać na wzrost wartości marek i całego biznesu naszych Klientów, odpowiadając w ten sposób na strategiczne cele jakie przed nami stawiają.
W Polsce w ramach (COMPANY NAME) Groupe działają dwa centra kompetencyjne: (COMPANY NAME) Communications i (COMPANY NAME) Media, które, pod jednym Zarządem, ściśle ze sobą współpracują, uzupełniając i łącząc kluczowe kompetencje z obszarów: kreacji, doradztwa, wspierania sprzedaży oraz działań w sferze transformacji biznesu.
Nasze Agencje: Leo Burnett, (COMPANY NAME), Saatchi&Saatchi IS, MSL, Arc, Prodigious, Starcom, Zenith, Spark Foundry, Blue 449, LiquidThread i Performics, wraz z wyspecjalizowanymi departamentami (COMPANY NAME) Communications i (COMPANY NAME) Media, zatrudniają ponad 1200 ekspertów takich dziedzin jak między innymi: strategia i kreacja, komunikacja marketingowa, planowanie i zakup mediów, public relations, public affairs, CSR, content marketing, produkcja filmowa oraz transformacja biznesowa.

-Opis stanowiska

* Wsparcie Controlling Managera w bieżących obowiązkach
* Odpowiedzialność za proces zamknięcia miesiąca
* Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi
* Przygotowywanie kalkulacji i analiz na potrzeby wewnętrzne Spółki
* Rozwój narzędzi kontrolingowych

-Kwalifikacje

* Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość, ekonomia, controlling)
* Minimum rok lub 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze controllingu, finansów, raportowania, audytu zewnętrznego - warunek konieczny
* Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości
* Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, głownie Excel
* Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
* Komunikatywność i samodzielność w wykonywaniu powierzonego zakresu obowiązków

-Dodatkowe informacje

Co oferujemy?
* Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
* Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w obszarze controllingu
* Samodzielność w realizacji zadań
* Międzynarodowe środowisko i dostęp do najnowszego know-how w branży reklamy
* Pakiet benefitów

-Lokalizacja miejsca pracy

Source: Company website
Posted on: 16 May 2019
Languages: Polish
Login to apply or save this offer
REGISTER if you don't have an account yet
18.568 jobs and internships
in 114 countries
Register   or Login
Other options I accept