English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > Marketing > Romania > Bucharest > View Offer

NYX Retail Supervisor

Company not shown
 Bucharest, Romania
Marketing, Romanian
28
Visits
0
Applicants

Job Description:

Responsabilitati
* Coordoneaza echipele din magazine pentru a isi atinge obiectivele de vanzare.
* Coordoneaza echipele din magazine pentru a oferi o experienta consumator impecabila.
* Analizeaza KPI zonei pentru care este responsabil. Identifica oportunitatile de vanzari ale diferitelor magazine si seteaza un plan de active pentru a maximiza oportunitatile de vanzare.
* Consolideaza feedback-ul dat de consumatori si infomatii legate de piata si le transmite catre Retail manager si Brand Champion.
* Montorizeaza rezultatele Mystery Shopping.
* Monitorizeaza imaginea de brand in fiecare magazine.
* Monitorizeaza modul in care este facuta mercantizarea in magazine. Vine cu sugestii catre echipa de Trade Marketing.
* Se asigura ca magazinele au un nivel optim de stoc. Montorizeaza OOS-urile din magazine.
* Se ocupa de recrutarea consultantilor de vanzari. Monitorizeaza integrarea noilor consulanti de vanzari.
* Monitorizeaza turnover-ul de personal in magazinele de care este responsabil.
* Coordoneaza training-ul staff-ului din mgazinele de care este responsabil.
* Coaching pentru staff-ul din magazine.
Candidatul ideal
* Experienta de minim 1 an si jumatate in gestionarea unei echipe
* O buna intelegere a industriei de machiaj

* Abilitati puternice de organizare si relationare

Source: Company website
Posted on: 22 Sep 2020
Languages: Romanian
47.720 jobs and internships
in 117 countries
Register   or Login
Other options I accept