Espańol
Conectarse
Regístrate
Detalles de la Oferta
Inicio Empleo Estudios Idiomas Para Empresas
Empleo > Empleos > Logística/Supply Chain > Hungría > Nyiregyhaza > Detalles de la Oferta

Épület karbantartási gépészeti specialista

No se muestra la compańía
Nyiregyhaza, Hungría
Logística/Supply Chain, Húngaro
492
Visitas
0
Candidatos
Regístrate
o Conéctate para aplicar

Descripción del puesto:

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb játékgyárának munkájában?
Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat tagjaként kipróbálja, mire képes: pályázza meg a (COMPANY NAME) Manufacturing Kft. pozícióját!

Milyen feladatokat lát el nálunk egy Gépészeti specialista?
A) Légtechnikai rendszerek és berendezések karbantartása:
o Fűtő-, hűtőkaloriferek tisztítása, cseréje
o Tömítetlenségek megszüntetése
o Cseppleválasztó, zajcsillapító, hő visszanyerő berendezések karbantartása, tisztítása, cseréje
o Hűtőtornyok karbantartása, javítása
o Légmennyiségek mérése, légtechnikai rendszerek beszabályozása, jegyzőkönyvezése
B) Ipari csőhálózat karbantartása és szerelése
o Oldható és nem oldható csőkötések készítése (nem oldható csőkötések ismerete, szükséges jogosítványok megléte)
o Csőhálózatban található egyéb berendezések (elzáró szerelvények, szelepek, szennyfogók és szűrők) karbantartása és cseréje
o Csővezetékek tömörségének, hő- és korrózióvédő szigetelésének ellenőrzése, javítása
o Hidraulikai mennyiségek mérése, hidraulikai rendszerek beszabályozása, jegyzőkönyvezése

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:
- Középfokú gépipar végzettségek közül az alábbiak valamelyike:
o Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő (OKJ: 3x xxx x5)
o Épületgépészeti csőhálózat- és berendezés-szerelő (OKJ: 3x xxx x9)
o Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő (OKJ: 3x xxx x9)
o Ipari gépész (OKJ: 3x xxx x4)
o Épületgépész technikus (OKJ: 5x xxx x1)

vagy ezeknek megfelelő egyéb végzettség
- Minimum 5-8 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- Teljeskörű önálló munkavégzés
- Műszaki rajzok olvasása és helyszíni vázlatrajzok készítése
- Alap szintű informatikai ismeretek (irodai alkalmazások ismerete, tablet kezelése)
- Munkarend: egyműszakos FIX8 beosztással, munkáltatói igény estén túlórákkal és hétvégi munkavégzéssel kiegészítve

Globális család, közös célok
Nyíregyházán működik a világ öt (COMPANY NAME) gyárának egyike. A mintegy 2400 embert foglalkoztató (COMPANY NAME) Manufacturing Kft. jelentős mértékben hozzájárul a (COMPANY NAME) több mint 8 évtizedes sikertörténetéhez: itt készül többek között a világ összes DUPLO játéka. A családi tulajdonban lévő játékgyártó nagyszabású fejlesztésekbe kezdett, aminek keretében 2014 tavaszán átadta vadonatúj gyárát Nyíregyházán - ami nem csak hatalmas és ultramodern, de kivételesen környezetkímélő gyártóbázis is.

Csatlakozzon a (COMPANY NAME) Csoporthoz!
Nálunk érdekes feladatok, profi feltételek és versenyképes juttatások várják. Amennyiben úgy érzi, hogy megvan Önben mindaz, ami
ennek az állásnak a sikeres betöltéséhez szükséges, és ugyanúgy hisz a kreativitás, a közös munka és a minőség erejében, mint mi,
akkor jelentkezzen!

A (COMPANY NAME) Csoport - Munkatársaink szerint
"Amióta itt dolgozom a (COMPANY NAME) Csoportnál, mindig találtam megfelelő kihívásokat, amikhez nem mellesleg mindig megkaptam a
megfelelő képzéseket is. Kifejezetten szeretem a munkámban, hogy egyes emberek és egy egész szervezet fejlesztésével
foglalkozhatok - ez nap mint nap új szakmai kihívások elé állít. Itt a (COMPANY NAME) gyárban van egy sajátos, családiasabb légkör, ami
egyébként szerintem nem igazán jellemző a magyarországi környezetben." Papolczi Tamás, Karbantartási vezető

Origen: Web de la compańía
Publicado: 15 Nov 2019
Duración: 0 meses
Idiomas: Húngaro
Conéctate para inscribirte or guardar esta oferta
REGÍSTRATE si no tienes tu cuenta aún
59.407 empleos y prácticas
en 138 países
Regístrate   o Conectarse
Personalizar Acepto