Español
Conectarse
Regístrate
Empleo Estudios Idiomas Para Empresas Sobre iAgora
 Español
Detalles de la Oferta
Inicio Empleo Estudios Idiomas Para Empresas
Empleo > Empleos > Cultura/Humanidades > Polonia > Varsovia > Detalles de la Oferta

Prawnik do Departamentu M&A / Energy / Infrastructure

No se muestra la compañía
Polonia  Varsovia, Polonia
Cultura/Humanidades, Polaco
35
Visitas
0
Candidatos
Regístrate

Descripción del puesto:

(COMPANY NAME) jest wiodącą kancelarią prawna w Polsce i na świecie. Reprezentujemy Klientów w największych i najtrudniejszych transakcjach M&A na rynku. Identyfikujemy ryzyka, przygotowujemy rozwiązania, negocjujemy, realizujemy plany naszych Klientów i bronimy ich interesów. Udzielamy się również w wielu inicjatywach pro bono.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do warszawskiego biura (COMPANY NAME) na stanowisko Prawnik do Departamentu M&A / Energy / Infrastructure.
Kogo szukamy?
Naszą ofertę kierujemy do radców lub adwokatów z minimum 6 letnim doświadczeniem w pracy dla kancelarii.
Szukamy osób, które oprócz starannego wykształcenia prawniczego cechują się analitycznym umysłem, są nastawione na rezultaty i pracę w zespole, ambitne, odpowiedzialne i kreatywnie podchodzące do problemów a także cechują się wysoką kulturą osobistą.
Wymagamy biegłej znajomości języka angielskiego, bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego i handlowego, prawa energetycznego i prawa ochrony środowiska, doświadczenia w pracy przy procesach M&A oraz motywacji do pogłębiania wiedzy i dalszego rozwoju zawodowego w tych dziedzinach prawa.

Co oferujemy:
- pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole przy projektach w zakresie projektów energetycznych i infrastrukturalnych, w tym M&A.
- możliwość rozwoju osobistego, w tym szkolenia organizowane przez (COMPANY NAME) Academy,
- bardzo dobre warunki pracy.

Jak aplikować?
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz
z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji oraz list motywacyjny) na adres mailowy: axxx.xxxxxxxx@xxxxxxxxxxxxxx.xxm z dopiskiem: Rekrutacja - Energy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Origen: Web de la compañía
Publicado: 13 Ago 2020
Sector: Legal
Idiomas: Polaco
Regístrate
51.416 empleos y prácticas
en 121 países
Regístrate   o Conectarse
Personalizar Acepto