Español
Entra
Regístrate
Detalles de la Oferta
Inicio Empleo Estudios Idiomas Para Empresas
Empleo > Empleos > Finanzas/Contabilidad > Polonia > Varsovia > Detalles de la Oferta

Konsultant w zespole Transaction Services

No se muestra la compañía
Varsovia, Polonia
Finanzas/Contabilidad, Polaco
27
Visitas
0
Candidatos
Regístrate
o Conéctate para aplicar

Descripción del puesto:

Ligne de métierAdvisory
Secteur / IndustrieNot Applicable
Spécialisation ​Financial Due Diligence
GradeAssociate
Description de l'offre

(COMPANY NAME) to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego,
konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do (COMPANY NAME) i zmieniaj z nami zasady gry.

Obecnie do zespołu transakcyjnego, pracującego na kompleksowych transakcjach M&A w Polsce i CEE, szukamy osoby na stanowisko:

Rola:

* udział w projektach finansowych due diligence, realizowanych dla największych i najbardziej znanych inwestorów strategicznych i funduszy private equity
* przygotowywanie analiz i znaczących sekcji raportu dla Klienta, w tym identyfikowanie kluczowych czynników wartości, oceny rzeczywistej rentowności oraz kluczowych ryzyk analizowanego biznesu
* udział w przygotowywaniu analiz due diligence spółek z różnych sektorów

Profil:

* min. roczne doświadczenie w pracy w dziale audytu lub zespole obsługi transakcji; ewentualnie doświadczenie w projektach typu due dilligence zdobyte w innych zespołach
* bardzo dobre umiejętności analityczne i interpersonalne
* biegła znajomość MS Excel i MS PowerPoint
* biegła znajomość języka angielskiego
* bardzo dobra umiejętność pracy w grupie oraz doświadczenie w pracy projektowej
* duża samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej

Nasz oferta:

* praca w wiodącej firmie doradczej o bardzo wysokiej kulturze organizacyjnej wśród wysokiej klasy specjalistów
* możliwość pracy dla renomowanych klientów międzynarodowych oraz dynamicznie rozwijających się firm
* bogata oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
* wsparcie w uzyskiwaniu/kontynuowaniu kwalifikacji zawodowych (KIBR, ACCA, CFA)

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest (COMPANY NAME) Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci (COMPANY NAME), do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://wxx.xxx.xx/xx/x-xxx/xxxxx-xxxxxx-xxx.xxxl z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: (COMPANY NAME) lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez (COMPANY NAME) oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w (COMPANY NAME) i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez (COMPANY NAME) lub z udziałem (COMPANY NAME) (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.

FormationDegrees/Field of Study required:

Degrees/Field of Study preferred:
Diplômes
Langues
Déplacements à prévoir ​Not Specified
Poste éligible avec un permis de travail ​No
Autorisation gouvernementale requiseNo
Fin de validité du poste

Origen: Web de la compañía
Publicado: 24 Ago 2019
Duración: 0 meses
Idiomas: Polaco
Conéctate para inscribirte or guardar esta oferta
REGÍSTRATE si no tienes tu cuenta aún
49.146 empleos y prácticas
en 132 países
Regístrate   o Entra
Personalizar Acepto