Français
Détails de l'offre
Accueil Emploi Études Langues Pour Recruteurs
Emploi > Emplois > Informatique/Technologie > Hongrie > Budapest > Détails de l'offre

Fejlesztési csoportvezető

Entreprise non montrée
 Budapest, Hongrie
Informatique/Technologie, Hongrois
876
Visites
0
Candidats
Enregistrez-vous

Description du poste:

Állás leírása

Ami a feladatod lesz, ha együtt dolgozunk majd:
* A csapat napi munkájának koordinálása és szakmai támogatása.
* A csapat részeként, a határidők, személyes kompetenciák és a szakmai fejlődés figyelembevételével a feladatok elosztása.
* A csapat munkájának ellenőrzése.
* A fejlesztők és a felsővezetők tájékoztatása a projektek aktuális állásáról.
* Új fejlesztési módszerek és technológiák megismerése, a fejlesztők mentorálása.
* Szoftver minőség biztosítása.
* A termékmenedzserekkel együttműködve az új szolgáltatások megtervezése, funkcionális specifikációja.
* A tesztelés és a hibák kijavításának koordinálása.
* Kapcsolattartás a társosztályokkal, technológiai partnerekkel.
* A fejlesztők szakmai fejlődésének nyomon követése, javaslattétel a szükséges képzésekre.
* Főleg a Jófogás és a Használtautó.hu rendszereinek fejlesztésében használt PHP, C, GoLang, Docker, Postgres, MySQL, Yii2, AngularJS, jQuery technológiák professzionális használata és a fejlesztők mentorálása.
* A megfelelő szakmai légkör és nem utolsó sorban a jókedv biztosítása a csapaton belül.
* Egy jelenleg 46 fős Product csapat részévé válsz, ahol kezdetben 5-6 fős fejlesztői csoportot fogsz irányítani. Ahogy a szervezet fejlődik és szakmailag fejlődsz Te is, úgy ez a szám 10-12 főre nőhet.

Képzettség

Mit várunk tőled?
* Nagyon jól kell ismerned a PHP 5/7-et és/vagy a Go-t.
* Rendelkezz tapasztalattal objektum-orientált programozásban.
* Légy jóban a következőkkel: Postgres, MySQL adatbázis és PL/SQL nyelv.
* És a következőkkel is: Javascript, HTML5, CSS, SASS.
* Ismerd jól a jQuery-t és/vagy Angular-t.
* Legyen jártasságod Unix parancsok és GIT használatában.
* Folyamatosan képezd magad, és használd szakmai tudásod.
* Írj és beszélj aktívan angolul.
Nagy előnnyel indulsz, ha az alábbiak jellemzők rád:
* Ha van felsőfokú szakirányú végzettséged.
* Ha ismered a C nyelvet.
* Ha van némi tapasztalatod automatikus tesztek készítésében.
* Ha rendelkezel Unix parancsok, GIT, VIM ismerettel.
* Ha tudod, mi az a dockerizált környezet.
* Ha van tapasztalatod szerverüzemeltetésben.
* Ha tudod, mik a következők: Javascript, jQuery, CSS, SASS, HTML5.
* Ha tudod, mi az a React/Vue.js és már használtad is.
* Ha ismered a Karma teszt framework-öt.

További információk

Amit mi kínálunk cserébe:
* Juttatásként egy egész csomagot kapsz: fizetés, bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek és All You Can Move kártya is jár. xxxx8;
* Persze van az irodában kávé, tea, kóla, gyümölcs, süti napok, pingpong, csocsó és darts.
* Nálunk a legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz egy díjnyertes XIII. kerületi irodában.
* Csapatunk egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely.
* Tőlünk folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
* Ha érdekelnek más területek is, nem szabunk gátat a tudásvágyadnak, bármilyen meetingünkre bemehetsz.
* Nem kérjük, hogy túlórázz, fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya.
* Ha kutyatulajdonos vagy és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is behozhatod magaddal.
* Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói klubunkhoz, de van borklubunk is, ha az jobban érdekel. xxxx8;
* Ha már elég ideje dolgozol velünk, munkavállalói programunkban még több juttatás illet majd meg téged.
Ha szívesen megnéznéd irodánkat és érdekel is a munkalehetőség, akkor küldd el jelentkezésed bérigényeddel együtt az "Érdekel" gombra kattintva.

Videók

Állás helye

Origine: Site web de l'entreprise
Publié: 20 Nov 2019
Durée d'emploi: 0 mois
Langues: Hongrois
40.389 emplois et stages
dans 127 pays
S'inscrire   ou Se connecter
Paramétrer J'accepte