Français
Détails de l'offre
Accueil Emploi Études Langues Pour Recruteurs
Emploi > Emplois > Informatique/Technologie > Hongrie > Budapest > Détails de l'offre

JAVA Architect

Entreprise non montrée
Budapest, Hongrie
Informatique/Technologie, Hongrois
247
Visites
0
Candidats
Enregistrez-vous

Description du poste:

A Magyar Cetelem Bank Zrt. a (COMPANY NAME) csoport tagjaként 1996 óta van jelen Magyarországon. A (COMPANY NAME) az euró-zóna második legnagyobb pénzügyi csoportja, valamint a világ első 8 legnagyobb pénzügyi csoportjának egyike. A lakossági fogyasztási hitelezési tevékenységre specializálódva, az áruhitelezés területén Magyarország piacvezető vállalata vagyunk. Modern munkakörnyezetben, a Nyugati pályaudvar melletti Eiffel téren található irodánkban dolgozunk azért, hogy ügyfeleinket a lehető legmagasabb színvonalon támogassuk pénzügyi kérdésekben nagy hangsúlyt fektetve a felelős hitelezés alapelveire.

Feladatok:

* részvétel a szoftverfejlesztési projektekben, különösen Java/Oracle környezetben

* a cég központi alkalmazását érintő fejlesztések megtervezésének támogatása, specifikáció figyelemmel kísérése, technikai, technológiai követelmények megfogalmazása és betartatása

* szakmai projektirányítás, fejlesztések szakmai felügyelete, támogatása, együttműködés a vezető fejlesztővel, fejlesztőkkel, szállítókkal, megrendelő területekkel, projektvezetéssel

* szakmai konzultáció

* a követelményspecifikáció alapján komponensek megtervezése

* az üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása

* a rendszerhez kapcsolódó új technológiák kutatásában való közreműködés

Elvárások:

* szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség

* J2EE tapasztalat,

* PL/SQL,

* JavaScript,

* Alkalmazásszerverek: Tomcat, JBoss, Springboot

* Adatbázisok: Oracle, DB2

* Java technológiák: EJB, JPA, JTA, JMS, Hibernate

* Asztali Windows operációs rendszerek; Alapszintű UNIX/Linux ismeretek.

* Irodai programcsomagok: OpenOffice, MS Office; MS Project, MS Visio

* Modern technológiák iránti elkötelezettség

* Angol középfokú nyelvismeret

Előnyt jelent továbbá:

* xxx3; Pénzügyi intézménynél, hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye:
Budapest, Nyugati tér

Primary Location: HU-BU-BudapestJob Type: HagyományosJob: INFORMATION TECHNOLOGYEducation Level: Alapképzés vagy azzal egyenértékű (> =3 év)Experience Level: Legalább 5 évSchedule: Teljesidős Behavioural competency: ProaktivitásTransversal competency: TárgyalóképességReference

Origine: Site web de l'entreprise
Publié: 11 Fevr 2020
Durée d'emploi: 0 mois
Langues: Hongrois
51.639 emplois et stages
dans 134 pays
S'inscrire   ou Se connecter
Paramétrer J'accepte