Français
Détails de l'offre
Accueil Emploi Études Langues Pour Recruteurs
Emploi > Emplois > Marketing > Hongrie > Budapest > Détails de l'offre

Értékesítési tanácsadó

Entreprise non montrée
Budapest, Hongrie
Marketing, Hongrois
334
Visites
0
Candidats
Enregistrez-vous

Description du poste:

Állás leírása

Fontos számodra, hogy hétfőn örömmel menj dolgozni? Eddig is ügyfelekkel/vevőkkel dolgoztál, és szeretnéd ezt magasabb szintre emelni?
Ha magadra ismertél, jó helyen jársz, mert piacvezető oldalaink, a Jófogás és a Használtautó.hu csapatába új értékesítő kollégákat keresünk.
Amit jó, ha tudsz a pozícióról:
* Online hirdetési felületeinket fogod a hirdetési csomagok formájában értékesíteni főként autókereskedő partnereinknek.
* Meglévő és új szolgáltatásainkat is fogod ajánlani.
* Új partnereket fogsz telefonon felkutatni, akvirálni, emellett meglévő partnerek hirdetési csomagjaival is foglalkozol majd.
* Egyszerre leszel a mi értékesítőnk és az ügyfél online marketing tanácsadója, azaz segítesz számára megtalálni a legkedvezőbb és legjobb megoldásokat oldalainkon.
* Ajánlatokat készítesz meglévő és új partnereinknek is, és tartod velük a kapcsolatot nagyrészt személyesen, emellett természetesen telefonon és írásban is.

Képzettség

Mit várunk tőled?
* Jellemezzen ügyfélorientált szemlélet, hatékonyság, kedvesség, kellő határozottság.
* Érettségi legyen a zsebedben, ha pedig diplomád van, vagy épp folyamatban lévő felsőfokú tanulmányaid, mi örülni fogunk.
* Előnnyel indulsz, ha otthon vagy a (online) hirdetési világban, esetleg autópiaci tapasztalattal rendelkezel, vagy épp dolgoztál korábban értékesítőként.
* Ha elhívnak a kollégák munka után egy bambira, ne lepődj meg. :)

További információk

Cserébe a mi juttatásaink:
* Természetesen a csomag tartalmaz alapbért, éves bónuszt, cafetériát és rengeteg béren kívüli juttatást.
* Hűségprogramunkon belül további lehetőségek: AYCM kártya, angol nyelvi képzés, tréningeken, konferenciákon, workshopokon való részvételi lehetőség.
* Travel Grant programunkkal félévente megpályázhatsz külföldi ösztöndíjat, mellyel 15 (COMPANY NAME) országba ellátogathatsz akár több hétre is.
* Ami mindig a rendelkezésünkre áll az irodában: óriási gyümölcshűtő, kávé, tea, kóla, PlayStation, Nintendo, pingpong, csocsó, darts, babzsákfotelek.
* Ezen felül rengeteg programmal, társadalmi felelősségvállalással, tematikus hónapokkal, sütinapokkal, 3 napos csapatépítővel dobjuk fel az amúgy sem szürke hétköznapokat.
* Említettük már, hogy az irodánk egy menő, 13. kerületi, díjnyertes szakmai műhely?
* Csapatunk egyszerre profi, fiatalos, lendületes és sokszínű, köztünk biztos megtalálod a helyed, hiszen sok minden érdekel bennünket.
* Nálunk nincs túlóra, munka után koncentrálj magadra,lehetőleg kapcsolódj ki és pihenj is.
* Nálunk egy jól kidolgozott betanítási folyamatra számíthatsz, későbbi munkádra folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
* Non plusz ultra, hogy kutyabarátak vagyunk, hozd be kedvenced vagy játssz a többiekével.
* Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói klubunkhoz, ha más területen vagy otthon, akkor van borklubunk is
Várjuk jelentkezésed, jó helyed lesz nálunk!

Videók

Állás helye

Origine: Site web de l'entreprise
Publié: 21 Janv 2020
Durée d'emploi: 0 mois
Langues: Hongrois
61.842 emplois et stages
dans 137 pays
S'inscrire   ou Se connecter
Paramétrer J'accepte