Français
Détails de l'offre
Accueil Emploi Études Langues Pour Recruteurs
Emploi > Emplois > Marketing > Hongrie > Miskolc > Détails de l'offre

Projektvezető

Entreprise non montrée
 Miskolc, Hongrie
Marketing, Hongrois
448
Visites
0
Candidats
Enregistrez-vous

Description du poste:

Állás leírása

* Új KIT-ek megvalósításának koordinálása, nyomonkövetése, riportálása a marketing inputtól kezdődően a piacnyitásig
* CR (change request) indítások új termékek létrehozására (BI és HG), karbantartására
* Beszerzési, minőségügyi, gyártási, CLP folyamatok támogatása, nyomonkövetése új késztermékek esetén
* Kapcsolattartás a marketinggel új projektek és széria termékek esetén is, közvetítő szerep a marketing és MSE1 közt
* Egyéb projekt jellegű feladatok koordinálása (pl. szabvány váltás), illetve CR-ok kezelése a témában

Képzettség

* Műszaki vagy közgazdasági felsőfokú végzettség
* Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
* 2-3 év projektvezetői tapasztalat
* Magas fokú terhelhetőség, precizitás
* Felelősségteljes gondolkodás
* Kiváló prezentációs készség
* Microsoft Office rendszerek magas szintű ismerete
* Német nyelvtudás előny
* Termékfejlesztésben szerzett tapasztalat előny

További információk

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a (COMPANY NAME) világában.

A Robert (COMPANY NAME) Power Tool Kft. az elektromos szerszámgyártók világában a legnagyobb volumennel rendelkező telephely, amely a magas színvonalú produktivitásnak és technológiának a referenciájává vált. Célunk, hogy folyamatosan továbbfejlesszük termékeinket és ebben nagymértékben számítunk munkatársaink kiemelkedő teljesítményére. A miskolci gyár a (COMPANY NAME) Power Tool üzletágának legnagyobb európai kéziszerszám gyára, ahol jelenleg megközelítőleg 3500 munkatársat foglalkoztatunk. A termékstratégiánknak és a jövőbe mutató technológiáknak köszönhetően olyan új termékek kerültek a piacra, amelyek vállalatunkat az elektromos kéziszerszámok szegmensében piacvezetővé tették.

Videók

Állás helye

Origine: Site web de l'entreprise
Publié: 20 Mars 2020
Durée d'emploi: 0 mois
Langues: Hongrois
39.710 emplois et stages
dans 126 pays
S'inscrire   ou Se connecter
Paramétrer J'accepte