Français
Détails de l'offre
Accueil Emploi Études Langues Pour Recruteurs
Emploi > Stages > Informatique/Technologie > Hongrie > Budapest > Détails de l'offre

Technológiai tanácsadó gyakornok

Entreprise non montrée
Budapest, Hongrie
Stage, Informatique/Technologie, Hongrois
30
Visites
0
Candidats
Enregistrez-vous

Description du poste:

Ligne de métierAdvisory
Secteur / IndustrieNot Applicable
Spécialisation ​Technology Strategy
GradeIntern/Trainee
Description de l'offre

Hatékony, kreatív gondolkodóként szeretnél olyan projektekben részt venni, ahol:
* vállalati működési modelleket, folyamatokat alapjaiban változtathatsz meg a technológia lehetőségei által;
* új, digitális stratégiák, megoldások kitalálásában és kidolgozásában tevékenykedhetsz;
* láthatod, támogathatod a technológiai ötletek bevezetését, megvalósítását is;
* komplex üzleti folyamatokat automatizálhatsz;
* különböző iparágak specifikumait sajátíthatod el;
* kihívásnak tartod, hogy sokszínű projekteken dolgozz;
* szívesen veszel részt IT fejlesztési feladatokban és hosszútávon technológiai tanácsadóként képzeled el a jövődet.

Feladatok, amik várnak Rád:
* közepes- és nagyvállalatok különböző IT rendszereit és működését vizsgálhatod, IT rendszerfejlesztési tanácsadást végezhetsz;
* tapasztalatot szerezhetsz multinacionális cégek IT rendszereinek bevezetésében;
* lehetőséged lesz ügyfeleink különböző informatikai rendszereinek, területeinek fejlesztési javaslatok, ajánlások kidolgozásában;
* tapasztalatot szerezhetsz az informatikai működés hatékonyabbá tételében, vagy éppen a vállalati döntéshozatalhoz, teljesítménymenedzsmenthez kapcsolódó eszközök, működés felülvizsgálatában, fejlesztésében és integrációjában (koncepcióalkotástól akár a teljes IT megvalósításig).

Várjuk a Te jelentkezésedet is, amennyiben:
* érdeklődsz a tanácsadás iránt, és épp tanulmányaid folytatod releváns BSc vagy MSc tanulmányaidat;
* kiválóan kommunikálsz, fogalmazol magyar és angol nyelven egyaránt;
* napi szinten érdeklődsz az aktuális technológiai és IT trendek iránt (mesterséges intelligencia, Ipar 4.0, IoT, szenzorok, BigData, FinTech, Blockchain, robotizáció, stb.);
* magabiztosan kezeled az MS Office alkalmazásokat;
* olyan karrierlehetőséget keresel, ahol alkalmad nyílik a gyors fejlődésre, és munkádért versenyképes javadalmazásban szeretnél részesülni;
* kimagasló készségekkel bírsz a problémaelemzés és problémamegoldás területén, valamint megfelelő numerikus készségekkel rendelkezel;
* IT programozói képesség/ / tanácsadási vagy hasonló gyakorlat előnyt jelent (.NET / PHP / Java / Python / SQL).

FormationDegrees/Field of Study required:

Degrees/Field of Study preferred:
Diplômes
Langues
Déplacements ŕ prévoir ​
Poste éligible avec un permis de travail ​
Autorisation gouvernementale requise
Fin de validité du poste

Origine: Site web de l'entreprise
Publié: 22 Nov 2019
Type de poste: Stage
Durée d'emploi: 0 mois
Langues: Hongrois
60.772 emplois et stages
dans 136 pays
S'inscrire   ou Se connecter
Paramétrer J'accepte