Italiano
Accedi
Registrati
Lavoro Studi Lingue Per Aziende Chi siamo
 Italiano
Offerta
Inizio Lavoro Studi Lingue Per Aziende
Lavoro > Lavoro > Relazione Pubbliche > Polonia > Varsavia > Offerta

PR (Junior) Account Manager

Azienda non indicata
Polonia  Varsavia, Polonia
Relazione Pubbliche, Polacco
31
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

Opis stanowiska

* planowanie i wdrażanie strategii komunikacji dla klientów
* bieżąca współpraca z klientem
* współpraca z influencerami oraz planowanie i koordynacja kreatywnych działań w social media
* kontakty z dziennikarzami, liderami opinii, ekspertami
* organizacja wydarzeń oraz projektów specjalnych
* zarządzanie budżetami projektowymi

Kwalifikacje

* min. 4- letnie doświadczenie zawodowe w obszarze komunikacji (tematyka rozrywkowa, kulturalna, lifestyle będzie kluczowym atutem)
* doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami komunikacyjnymi
* znajomość rynku mediów z naciskiem na media rozrywkowe, kulturalne i lifestyle
* pasja do marek i komunikacji rozrywkowej
* wiedza o trendach i kanałach komunikacji
* wysoko rozwinięty warsztat i etos PR-owca (lekkie pióro, znajomość rynku mediów, wysokie standardy obsługi klienta, ect.)
* odwaga do proponowania niestandardowych rozwiązań
* wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy pod presją czasu
* pewność siebie, kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów
* nastawienie na rozwój, pro-aktywność oraz nieustanne doskonalenie własnego warsztatu
* biegła znajomość języka angielskiego (codzienny kontakt z klientem w jęz. angielskim, przygotowywanie materiałów i prezentacji)

Dodatkowe informacje

Co otrzymasz od nas?
* możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych międzynarodowych firm doradztwa komunikacyjnego na świecie
* bogaty pakiet benefitów
* dostęp do globalnego know-how, cykl szkoleń MSLGROUP Academy
* pracę w zgranym zespole, z doświadczonymi konsultantami o wielu specjalizacjach i szerokich horyzontach
* doświadczenie w pracy z liderem usług VOD na świecie
* pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze - obecnie elastyczność miejsca pracy: możesz pracować z biura lub z domu. Dostarczamy wszelkich niezbędnych narzędzi

Lokalizacja miejsca pracy

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 15 Set 2020
Settore: Media / Pubblicitą
Lingue: Polacco
Registrarsi
55.942 lavori e stage
in 122 Paesi
Registrati   o Accedi
Altre opzioni Accetto