Italiano
Accedi
Registrati
Lavoro Studi Lingue Per Aziende Chi siamo
 Italiano
Offerta
Inizio Lavoro Studi Lingue Per Aziende
Lavoro > Lavoro > Finanza/Contabilitŕ > Ungheria > Budapest > Offerta

Business Intelligence Analyst

Azienda non indicata
 Budapest, Ungheria
Finanza/Contabilitŕ, Ungherese
828
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

Állás leírása

Érdekel az online állandóan változó világa, ahol végtelen információ áll rendelkezésünkre, hogy vizsgáljuk a legérdekesebb folyamatokat? Szívesen dolgoznál piacvezető brandeknél?
Ha érdekel a dolog, és otthon vagy a webanalitikában, akkor olvass tovább!
Téged keresünk, ha…
* legalább 2 évet dolgoztál már SQL-lel (PostgreSQL, MySQL).
* van tapasztalatod Machine Learninggel (Python, R).
Ami a feladatod lesz, ha együtt dolgozunk majd:
* Elemzések készítése adatbázisból és webanalitikai rendszerekből.
* ML modell tervezése, fejlesztése, tesztelése.
* Mintázatok automatikus felismerése, hipotézis vizsgálatok készítése
* Önálló ötletek, business insight-ok szállítása.
* Piackutatás, versenytársfigyelés.
* Részvétel adattárház kiépítésben

Képzettség

Mit is várunk tőled?
* Hasonló munkakörben legyen 2-3 év tapasztalatod.
* Legyen analitikus, adatorientált gondolkodásod.
* Rendelkezz webanalitikai ismeretekkel.
* Beszélj és írj angolul legalább középfokon.
Nagy előnyt jelent, ha…
* ismered és tudod is használni a következőket: Tableau, Jira, GitHub.
* használtál már AWS S3 szervert
* ismered a Scala nyelvet és tudsz benne lekérdezést írni

További információk

Cserébe a mi juttatásaink:
* Természetesen a csomag tartalmaz alapbért, éves bónuszt, cafetériát és rengeteg béren kívüli juttatást.
* Hűségprogramunkon belül további lehetőségek: AYCM kártya, angol nyelvi képzés, tréningeken, konferenciákon, workshopokon való részvételi lehetőség.
* Travel Grant programunkkal félévente megpályázhatsz külföldi ösztöndíjat, mellyel 15 (COMPANY NAME) országba ellátogathatsz akár több hétre is.
* Ami mindig a rendelkezésünkre áll az irodában: óriási gyümölcshűtő, kávé, tea, kóla, PlayStation, Nintendo, pingpong, csocsó, darts, babzsákfotelek.
* Ezen felül rengeteg programmal, társadalmi felelősségvállalással, tematikus hónapokkal, sütinapokkal, 3 napos csapatépítővel dobjuk fel az amúgy sem szürke hétköznapokat.
* Említettük már, hogy az irodánk egy menő, 13. kerületi, díjnyertes szakmai műhely?
* Csapatunk egyszerre profi, fiatalos, lendületes és sokszínű, köztünk biztos megtalálod a helyed, hiszen sok minden érdekel bennünket.
* Nálunk nincs túlóra, munka után koncentrálj magadra,lehetőleg kapcsolódj ki és pihenj is.
* Nálunk egy jól kidolgozott betanítási folyamatra számíthatsz, későbbi munkádra folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
* Non plusz ultra, hogy kutyabarátak vagyunk, hozd be kedvenced vagy játssz a többiekével.
* Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói klubunkhoz, ha más területen vagy otthon, akkor van borklubunk is xxxx8;
Várjuk jelentkezésed, jó helyed lesz nálunk!

Videók

Állás helye

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 18 Gui 2020
Lingue: Ungherese
Registrarsi
52.309 lavori e stage
in 121 Paesi
Registrati   o Accedi
Altre opzioni Accetto