Italiano
Accedi
Registrati
Offerta
Lavoro > Lavoro > IT/Tecnologia > Ungheria > Budapest > Offerta

Technical Process Manager (Services Compliance and Quality)

Azienda non indicata
Ungheria  Budapest, Ungheria
IT/Tecnologia, Ungherese
2
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

Vállalat: (COMPANY NAME) IT & Telecommunications Hungary Kft.

Azonosító: 1xxxx8

Munkavégzés hely: Budapest || Magyarország : Budapest : Budapest || Magyarország : Hajdú - Bihar megye : Debrecen

Pozíció szintje: 05 - Középfokú Végzettség

A 2020. július 1-jétől (COMPANY NAME) IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a (COMPANY NAME) Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval- nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy - budapesti, debreceni, pécsi és szegedi - telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Feladatok:

* A TC ágazat szolgáltatásainak minőségbiztosítási szempontból történő monitorozása, kritikus területek beazonosítása, szükség szerint minőségbiztosítási projektek javaslata, projektek vezetése területi szakértők bevonásával

* Services Compliance Control folyamat standardizálása és implementálása, a folyamat állandó továbbfejlesztése

* Folyamat KPI-k definiálása és ezek managementje

* A TC ágazat/operáció üzleti igényeinek megfelelően a folyamat stratégiával történő harmonizálása, a menedzsmenttel történő egyeztetést követően

* Rendszeresen felülvizsgálja a folyamatot és annak környezetét a minőség - és hatékonyságjavítás céljából

* Nemmegfelelősségek (proaktív vagy reaktív) azonosítása, ezek feltárása, elemzése, dokumentálása, a nemmegfelelősség kiküszöböléséhez szükséges szakértők és felelősök bevonásával

* Nemmegfelelősségekkel illetve minőséggel kapcsolatos eszkalációkat kezel, területi szakértőket bevon a megoldásba

* Folyamat dokumentációkat készít, aktualizál és kommunikál

* Komplex témákat prezentációk formájában is feldolgozza és bemutatja

* Komplex feladatokat és projekteket elemez, minőségjavítást megcélzó projekteket/feladatokat irányít vagy a projektekben vállal feladatot

* Információk dokumentálása a tudásátadás céljából

Elvárások:

* ITIL folyamatok alapos ismerete és alkalmazása

* Strukturált, folyamat- és minőségorientált gondolkodásmód

* Standardok és a minőség iránti elköteleződés

* Erős stakeholder management, jó meggyőző képesség

* Affinitás a rizikók felismerésére

* Jártasság telefonos konferenciák eredményorientált moderálásában

* Német nyelv és angol nyelv ismerete (legalább erős B2 szint)

Előnyök:

* Minőségjavító metodológiák ismerete (például SixSigma)

* OSS IT-Toolok ismerete (eTTS, PMA-ISEM)

* A TC portfólió és szervezet ismerete

Bővebb információt ad: HR Shared Service Center

E-mail cím: myhr_rxxxxxxxxxx@xxxxxxx.xxm

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 11 Gui 2021
Settore: Telecomunicazioni
Lingue: Ungherese
Registrarsi
97.933 lavori e stage
in 139 Paesi
Registrati