Italiano
Accedi
Registrati
Offerta
Lavoro > Lavoro > Marketing > Ungheria > Budapest > Offerta

(COMPANY NAME) Student Marketeer - BGE

Azienda non indicata
Ungheria  Budapest, Ungheria
Marketing, Ungherese
8
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

A világ legjobb diákmunkáját keresed?
(COMPANY NAME) SBM-ként megtapasztalhatod, milyen kapcsolatokat építeni a világ egyik legerőssebb brandjén keresztül és képviselni azt az egyetemeden, hallgatói éveid során. Student Marketeer programunkba keresünk egyetemi márkanagykövetet (Student Brand Managert) részmunkaidőben a Budapesti Gazdasági Egyetemen. A (COMPANY NAME) Student Marketeer program a világ egyik legpörgősebb és legfiatalosabb márkaképviselői csapata. Tagjai a márkát képviselik saját egyetemeiken és közvetlen környezetükben, kapcsolatot építenek a hallgatótársaik és a (COMPANY NAME) között. Egy SBM elkötelezett a márka és egyetemi közössége iránt, azon dolgozik, hogy minél több emberhez eljuttassa a terméket pozitív élményeken keresztül, miközben saját maga is eggyé válik a márkával és életreszóló élményeket szerez.

* Kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel
* Pörgősnek, terhelhetőnek gondolod magad
* Nyitott, energikus, pozitív személyiség vagy
* Mindig ott vagy a hallgatói élet és egyetemi társaságok középpontjában
* Képben vagy az aktuális egyetemi történésekkel, programokkal
* Ha könnyen feltalálod magad bármilyen társaságban és megtalálod a közös hangot másokkal
* A rábízott feladatokat igényesen és felelősségteljesen teljesíted
* Kreativitásodat és ötleteidet szívesen kamatoztatnád a (COMPANY NAME) színeiben
* Rendelkezel aktív hallgatói jogviszonnyal még legalább 1,5-2 évig (alap vagy mesterszakon) a Budapesti Gazdasági Egyetemen
* Elkötelezett vagy a (COMPANY NAME) és az általa képviselt értékek iránt
* Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
* Nem okoz gondot az angolul történő kommunikáció
* Érdekel a marketing, a rendezvények és a sales világa
A Te jelentkezésed várjuk, ha

Requisiti del candidato:

Középiskolai érettségi
Aktív felsőoktatási jogviszony
B-kategóriás jogosítvány
Angol nyelv középszintű ismerete

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 01 Ago 2021
Settore: Agroalimentaria
Lingue: Ungherese
Registrarsi
97.933 lavori e stage
in 139 Paesi
Registrati