Pubblicare uno stage
it
Offerta
Lavoro > Stage > Benessere > Polonia > Varsavia > Offerta 

Praktyki TAXcelerate w Dziale Doradztwa Podatkowego Zespół Zarządzania Ryzykiem Podatkowym

Azienda non indicata
Polonia  Varsavia, Polonia
Stage, Benessere, Polacco
23
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

Praktyki TAXcelerate w Dziale Doradztwa Podatkowego (Zespół Zarządzania Ryzykiem Podatkowym)

Dział Doradztwa Podatkowego w EY (dawniej Ernst & Young) to miejsce, gdzie nasza wiedza z zakresu prawa i ekonomii pozwala tworzyć najlepsze rozwiązania. Pomagamy naszym klientom pozostawać w zgodzie z szybko zmieniającymi się przepisami podatkowymi. Jesteśmy zaufanym partnerem największych firm w Polsce i uczestniczymy przy realizacji najciekawszych projektów.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Nasz zespół tworzą entuzjastki i entuzjaści innowacyjnych rozwiązań podatkowych. Specjalizujemy się w zarządzaniu ryzykiem podatkowym (w ramach badań sprawozdań finansowych, jak i bezpośrednio na rzecz zarówno polskich, jak i międzynarodowych Klientów). Tworzymy atrakcyjne rozwiązania w obszarze ulg podatkowych, dążąc do zwiększenia efektywności podatkowej. Wspieramy Klientów w projektach restrukturyzacyjnych, przygotowując opinie i wnioski o interpretacje podatkowe.

Możesz mieć pewność, że dołączając do nas staniesz się częścią wyjątkowej grupy i szybko rozwiniesz swoje kompetencje. Każdego dnia będziesz zajmować się różnorodnymi zagadnieniami, co na kolejnych etapach kariery pozwoli Ci także na odnalezienie własnej specjalizacji.

Twoje główne zadania:

* Udział w TAXcelerate to wyjątkowy, kompleksowo przygotowany program praktyk. Inwestujemy w Twój rozwój od pierwszego dnia, a o Twojej karierze myślimy długoterminowo. Przechodzisz przez kolejne poziomy najszybciej, masz do dyspozycji indywidualny mentoring i specjalnie przygotowany program szkoleń - chcemy poznać Cię jak najlepiej.

* Weźmiesz udział w tworzeniu najlepszych rozwiązań dla rozpoznawalnych i interesujących klientów z całej Polski oraz z zagranicy - od ambitnych start-upów aż po globalne organizacje

* Zaangażujesz się w tworzenie projektów porad, opinii i rekomendacji pomagających podejmować decyzje zarządcze w organizacjach (łącznie z opcją bezpośredniego udziału w rozmowach z klientami), a także pism do organów podatkowych

Umiejętności, które wykorzystasz:

* Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów (zarówno tych wewnątrz organizacji jak i poza),

* Kreatywność, ambicja i chęć rozwoju,

* Dbałość o szczegóły i umiejętność organizacji pracy,

* Umiejętność pracy w zespole,

* Zdolności analityczne,

* Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

* Student/ka co najmniej 3 roku (preferowane kierunki finansowe, ekonomiczne i prawne),

* Jesteś dostępny/a co najmniej 30 godzin w tygodniu,

* Zainteresowanie tematyką podatkową, uczestnictwo w kołach naukowych,

Pasujesz do nas, jeśli:

Poszukujemy osób, które chcą rozwijać się w obszarze doradztwa podatkowego, a także dobrze odnajdują się w zespołach realizujących różnorodne projekty dla klientów z wielu branż, nierzadko pracując w ramach międzynarodowej współpracy. Jeżeli jesteś osobą towarzyską, przebojową i pełną ambicji, ta oferta jest dla Ciebie.

Oferujemy:

* Pracę w kreatywnym i zgranym zespole,

* Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia,

* Bogatą ofertę szkoleń na najwyższym światowym poziomie oraz dostęp do globalnych zasobów wiedzy,

* Udział w prestiżowych projektach dla największych firm krajowych i zagranicznych,

* Bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport oraz unikalny program EY Care & Wellness,

* Możliwość współpracy z międzynarodową grupą ekspertów EY.

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko - nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z "wielkiej czwórki" - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności. Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 20 Feb 2024
Tipo di impiego: Stage
Settore: Audit / Ragioniere
Lingue: Polacco
Registrarsi
117.560 lavori e stage
in 154 Paesi
Registrati