Publier un stage
fr
Détails de l'offre
Emploi > Stages > Informatique/Technologie > Pologne > Varsovie > Détails de l'offre

Płatne praktyki | ESG (Environmental, Social & Governance)

Entreprise non montrée
Pologne  Varsovie, Pologne
Stage, Informatique/Technologie, Polonais
24
Visites
0
Candidats

Description du poste:

Job Description & Summary

Zespół ESG w (COMPANY NAME) świadczy szeroki wachlarz usług, w związku z czym jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób o różnych profilach i doświadczeniach. To rozwiązanie sprawdza się u nas na co dzień, a nasz multi- kompetencyjny zespół jest w stanie dostarczać klientom usługi na najwyższym poziomie i kompleksowo rozwiązywać konkretne zagadnienia.

Twoja przyszła rola:

* analiza danych z obszarów ESG, w szczególności danych środowiskowych,
* obliczanie śladu węglowego organizacji i produktów,
* przygotowywanie raportów zrównoważonego rozwoju,
* analiza szans i ryzyk klimatycznych,
* udział w przygotowaniu firm do wdrożenia nowych regulacji.

Aplikuj, jeśli:

* jesteś absolwentem lub studentem studiów drugiego stopnia (kierunki związane ze zrównoważonym rozwojem lub ochroną środowiska),
* swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
* dobrze znasz program MS Excel,
* posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów,
* cechuje Cię innowacyjność i kreatywność,
* potrafisz wykazać inicjatywę i samodzielność w działaniu.

Dołączając do nas zyskujesz:

* zatrudnienie na okres praktyk z możliwością kontynuacji współpracy, będziesz pracować w trybie hybrydowym,
* wiele opcji poszerzania wiedzy (np. mentoringu od doświadczonych koleżanek i kolegów, warsztatów, szkoleń e-learning),
* możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, karta Multisport czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,
* program wellbeingowy - sesje mindfulness i oddychania, wsparcie psychologiczne,
* 3h w miesiącu na wolontariat, a także opcję zaangażowania się w wewnętrzne inicjatywy takie jak (COMPANY NAME) Shine (LGBT+) czy Women@(COMPANY NAME),
* a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do (COMPANY NAME).

Jak wygląda proces rekrutacji?

* uzupełnij formularz oraz prześlij CV,
* weź udział w grze rekrutacyjnej oraz teście językowym, o których więcej przeczytasz tutaj,
* poznajmy się lepiej na rozmowie rekrutacyjnej!

W razie problemów, napisz do nas: pl_kariera@(COMPANY NAME).com.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest (COMPANY NAME) Advisory sp. z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci (COMPANY NAME) (lista spółek), do której kierowana jest aplikacja. Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych, w tym informacje o przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce Prywatności.
#LI-MS3

Origine: Site web de l'entreprise
Publié: 16 Avr 2024
Type de poste: Stage
Secteur: Audit / Comptabilité
Langues: Polonais
112.793 emplois et stages
dans 150 pays