Publier un stage
fr
Détails de l'offre
Emploi > Emplois > Management > République Tchčque > Brno > Détails de l'offre

Inženýr systémové kvality

Entreprise non montrée
République Tchčque  Brno, République Tchčque
Management, Tchčque
14
Visites
0
Candidats

Description du poste:

Odemkněte svůj potenciál s (COMPANY NAME) při spolupráci s lidmi z různých prostředí a odvětví a podílejte se na vytváření bezpečnějšího, udržitelného a propojeného světa.

Máme pro Vás zajímavou příležitost v mezinárodní výrobní firmě, která je jedním z předních světových dodatavetelů konektorů. V Česku se specializujeme na konektory pro automotive - od klasických aut, přes elektroauta po dobíjecí stanice.

Co má u nás inženýr/ka systémové kvality na starosti?
* Udržuje aktuální dokumentaci (příručka kvality, směrnice atd.) v souladu se systémem řízení kvality dle IATF 16949
* Iniciuje a provádí každoroční školení vedoucích pracovníků na Quality Management System (QMS) a v případě změny směrnic
* Odpovídá za organizování a průběh interních a externích systémových auditů
* Kontroluje soulad mezi předepsaným systémem kvality a skutečností a informuje odpovědné zaměstnance o neshodách
* Deleguje akční plány na odpovědné zaměstnance v případě vzniku neshod a kontroluje jejich správnost
* Vypracovává management review a reportuje pravidejně o stavu a výsledcích QMS
* Vypracovává, monitoruje a vyhodnocuje plán všech interních auditů
* Plánuje, provádí a vyhodnocuje interní audity procesu, produktu, DTLD a jiné zákonem nebo zákazníkem vyžádáné self-audity
* Monitoruje a kontroluje spec.požadavky zákazníka a implementuje je do interních směrnic systému
* Odpovídá za archiv oddělení kvality

Odeální předpoklady pro tuto pozici:
* Pracovní zkušenosti jako inženýr, auditor kvality nebo na podobné pozici
* Znalost IATF 16949, ideálně také VDA 6.3
* Znalost QMS z mezinárodní firmy výhodou
* Zkušenosti se školením zaměstnanců výhodou
* Plynulá komunikace v českém a anglickém jazyce
* Schopnost samostatné, ale i týmové spolupráce
* Dobré komunikační schopnosti
V TE se můžete těšit na tyto benefity:

* podrobný onboarding plán a zaškolení od Vašich kolegů

* zajímavé příležitosti kariérního vývoje - jak mezinárodně, tak do vyšších pozic

* pružná pracovní doba a občasná možnost práce z domova

* GIP - do výplaty za prosinec přidáme bonus až do výše 5% roční mzdy

* příspěvek na dojíždění a to i pokud bydlíte za rohem - čím dále bydlíte, tím více vám přispějeme, až 2500 Kč

* štědrý příspěvek na penzijní připojištění

* oběd za pár korun a pestrý výběr z jídel v naší jídelně

* 5 týdnů dovolené a další volné dny navíc, např. při svatbě, narození dítěte, stěhování

* výhodně: wellness, bankovní služby, mobilní operátor, nákup auta - vyjednali jsme slevy pro naše zaměstnance u služeb, které každému přijdou vhod

Pokud Vás tato pracovní příležitost zaujala, neváhejte nám dát o sobě vědět! Více o nás můžete zjistit na www.te.com

City: Kuřim; Brno

State: 623

Country/Region: CZ

Travel: Less than 10%

Requisition ID: 114083

Alternative Locations:

Function: Engineering & Technology

Origine: Site web de l'entreprise
Publié: 09 Mar 2024
Secteur: Automobile
Langues: Tchčque
114.787 emplois et stages
dans 152 pays