Publier un stage
fr
Détails de l'offre
Emploi > Stages > Marketing > Pologne > Varsovie > Détails de l'offre

(COMPANY NAME) Internship Programme: Program Stażowy 2024 - Marketing

Entreprise non montrée
Pologne  Varsovie, Pologne
Stage, Marketing, Polonais
15
Visites
1
Candidat

Description du poste:

(COMPANY NAME) Internship Programme to 6 lub 12 miesięczny staż, który daje wyjątkową okazję poznania specyfiki pracy w dynamicznej branży FMCG, szansę nabycia cennego doświadczenia, sprawdzenia własnych kompetencji oraz poznania smaku odpowiedzialności za powierzony projekt. W trakcie trwania stażu, uczestnicy zdobywają doświadczenie, pracując u boku prawdziwych ekspertów.

Twój zakres obowiązków:

* Codzienna pomoc w realizacji zadań zespołu i celów organizacji
* Poznanie konsumenta i jego potrzeb na podstawie badań konsumenckich
* Wsparcie przy tworzeniu kampanii reklamowych
* Udział w wybranych obszarach kampanii influencerskich
* Pomoc w wybranych projektach aktywacyjnych marek
* Planowanie materiałów reklamowych
* Pomoc w zarządzaniu portfolio produktowym marek
* Koordynacja eventów wewnątrz i na zewnątrz organizacji
* Dbanie o wysoką jakość obsługi konsumentów

Nasze wymagania:

* Płynnie posługujesz się j. angielskim (B2/C1)
* Twoja dyspozycyjność to 35-40h/tyg.
* Jesteś studentem/ką 3-5 roku kierunku marketingowego lub pokrewnego
* Excel nie jest Ci obcy
* Potrafisz tworzyć prezentacje i proste grafiki np. w PowerPoint lub Canva
* Posiadasz świetne umiejętności komunikacyjne
* Jesteś chętny/a i zmotywowany do działania
* Interesujesz się światem marketingu
* Z łatwością przychodzi tobie zarządzanie własnym czasem oraz trzymanie się planu zadań.
* Nie wymagamy komercyjnego doświadczenia 😊

To oferujemy:

* Umowę zlecenie (29 zł brutto / h)
* 10 płatnych dni wolnych w skali 6 miesięcy
* Elastyczne godziny pracy, dzięki czemu możesz łączyć studia dzienne z pracą
* Pracę hybrydową (2 dni w biurze, 3 dni zdalnie), choć jesteśmy przekonani, że nasze biuro jest tak przyjemne, że będziesz do niego wpadać częściej!
* Kartę Multisport, dostęp do: Legimi, aplikacji językowej Busu, aplikacji Head Space oraz dostęp do wewnętrznej platformy learningowej
* Produkty (COMPANY NAME) w atrakcyjnych cenach (mamy sklepik online i na miejscu w biurze)
* Udział w angażujących projektach pod okiem doświadczonych specjalistów
* Zgrany zespół i luźną atmosferę

Proces rekrutacji:
I etap: Aplikuj, wypełniając formularz i załączając swoje CV.

II etap: Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie i umówi na krótkie spotkanie online.

III etap: Wybrane osoby zostaną zaproszone na Assesment Center w naszym biurze, dedykowany wybranej przez Ciebie ścieżce rozwoju, który potrwa ok 2-3 godziny.

IV etap: Oferta!

(COMPANY NAME) is an organisation committed to equity, inclusion and diversity to drive our business results and create a better future, every day, for our diverse employees, global consumers, partners, and communities. We believe a diverse workforce allows us to match our growth ambitions and drive inclusion across the business. At (COMPANY NAME) we are interested in every individual bringing their 'Whole Self' to work and this includes you! Thus if you require any support or access requirements, we encourage you to advise us at the time of your application so that we can support you through your recruitment journey

Origine: Site web de l'entreprise
Publié: 12 Avr 2024
Type de poste: Stage
Secteur: Grande consommation
Langues: Polonais
111.801 emplois et stages
dans 150 pays