English
Work Studies Languages For Companies About iAgora
 English
View Offer
Home Work Studies Languages For Companies
Work > Jobs > Marketing > Hungary > Budapest > View Offer

Szenior marketing & kommunikációs stratéga

Company not shown
Hungary  Budapest, Hungary
Marketing, Hungarian
76
Visits
0
Applicants

Job Description:

Feladatok:

* Az RTL Magyarországhoz tartozó csatornákon futó műsorok kampány stratégiájának kialakítása:

* Üzleti célok és marketing és kommunikációs célok összehangolása, ezekhez tartozó KPI-ok felállítása (miért mondjuk)

* A műsorokhoz és a brandekhez tartozó kreatív kampányok stratégiájának kialakítása, illetve megrendelése a partner ügynökségektől.

* kommunikációs üzenetek és elérendő célcsoportok kiválasztása (kiknek mit mondjunk)

* Médiamix javaslat és médiaügynökség által küldött tervek validálása (hol mondjuk)

* Csatornák egész éves marketing és kommunikációjának összehangolása az üzleti célokkal

* Programming tervek és kampányok folyamatos ellenőrzése és az esetleges változások szerinti módosítás

* Kampányok egymáshoz viszonyított helyzetének értékelése és összehangolása annak érdekében, hogy 1# egységes legyen a kommunikáció, valamint,hogy #2 ne kannibalizálják egymást a kampányok

* Tervezés és értékelés

* Felsővezetés számára a negyedéves tervek elkészítése (a dedikált csapattal együttműködve)

* Felsővezetés számára a negyedéves kampányok értékelő riportjainak elkészítése

* RTL Most akvizíciójának és retention-jének kommunikációs támogatása

* Kampányok szintjén

* Belső csatornák szintjén (CRM)

Feladatkör betöltéséhez szükséges ismeretek, tapasztalatok:

* Legalább 5-8 éves marketing és kommunikációs területen szerzett szakmai tapasztalat ügynökségi és megbízói oldalról

* Média tervezési folyamatok ismerete

* Web analitikai tudás

* Brief elemzési képesség

* Digitális tudás, Media vagy Telco (e-kereskedelem) ismeretek előnyt jelentenek

* B2C termék/szolgáltatás életciklus menedzsment

* Legalább kétéves vezetési tapasztalat, amely magában foglalja a vízió alkotást, iránykijelölést, döntésképességet, csoport támogatási tapasztalatot, határozottságot, problémakezelést és megoldást, valamint a koalíció alkotási képességet

* Tárgyalási rutin

* Budget készítésben való részvétel és budget kezelési rutin

* Tárgyalóképes angol nyelvtudás

* Proaktív kommunikációs készség

* Csoportépítés- és fejlesztési készség

* Erős projektmenedzsment tapasztalat

Egyéb fontos elvárások:

* Rugalmasság és adaptálódási képesség változó körülményekhez

* Önbizalom és meggyőző képesség

* Pragmatikus gondolkodás

* Proaktív, "képes vagyok" hozzáállás

* Nyitott az új dolgokra, innováció fókuszú szemlélet

* Kreatív útkeresés jellemzi

* Megbízható, precíz

* Személyközi megértés és kapcsolat építési képesség

* Bizalom építő és tiszteletre méltó napi működés

* Koalíció alkotási képesség

* Holisztikus szemlélet

* Elemző, kutatói attitűd

* Win-win helyzetre törekvés

Jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az RTL Magyarország karrier oldalán.

Az önéletrajzot kérjük, a fizetési igény és a pozíció megjelölésével elküldeni.

Az RTL Magyarország hazánk egyik legnagyobb médiavállalata, amelynek zászlóshajója a piacvezető televíziós csatorna az RTL Klub. A cég működését több, mint 400 dolgozó segíti elő, egy rendkívül fiatalos, dinamikus, pörgős és izgalmas környezetben.

Dátum: 2xxx.xx.x7.

Hely:
Budapest, BU, HU, 1222 #job-location.job-location-inline { display: inline

Source: Company website
Posted on: 08 Apr 2021
Industry: Media / Advertising
Languages: Hungarian
78.476 jobs and internships
in 137 countries
Register   or Login
Other options I accept