Publica unas prácticas
es
Detalles de la Oferta
Empleo > Prácticas > Informática/Tecnología > República Checa > Praga > Detalles de la Oferta

Internship v týmu pojistné matematiky

No se muestra la compańía
República Checa  Praga, República Checa
Prácticas, Informática/Tecnología, Checo
36
Visitas
0
Candidatos
Regístrate

Descripción del puesto:

Job Description & Summary

Jaký bude tvůj tým

Jako intern v pojistné matematice budeš pracovat v týmu 5 až 10 kolegů a dostaneš možnost se podílet na řešení obchodních a pojistně-matematických problémů od strategie až po realizaci.

Na koho se můžeš spolehnout

Michal Kudlík působí v (COMPANY NAME) již sedmým rokem a během této doby se jako pojistný matematik vypracoval až na manažerskou pozici v oddělení auditu. V jeho týmu budeš mít vždycky dostatečnou podporu, protože i on sám si touto cestu prošel. Mimo práci Michal rád tráví čas se svojí rodinou a jeho velkým koníčkem je včelaření.

O čem bude Tvoje role

Pomůžeš nám například řešit problémy kapitálové dostatečnosti pojišťoven a výzvy, které na naše klienty čekají v blízké budoucnosti jako například implementaci mezinárodních účetních standardů, update rámce Solventnost II nebo dopady ESG regulace. Stáž ti umožní se věnovat studiu a zároveň uplatňovat své znalosti v praxi. Navíc můžeš částečně pracovat i z domu :)
* Nahlédneš do největších pojišťoven v ČR, dostaneš se k iterním systémů našich klientů a poznáš se i se zaměstnanci pojišťoven.
* Naučíš se správné nastavení rámce řízení rizik, auditní metodologii a postup při auditování finančních výkazů.
* Dostaneš se k účtování a nebo k výpočtu pojistných závazků podle mezinárodních účetních standardů.

Co by Ti nemělo chybět:

* Vysokoškolské vzdělání v pojistné matematice, matematice nebo statistice.
* Čeština na výborné úrovni a angličtina úroveň min. B1.
* Silné analytické myšlení.
* Základní znalost programovacích jazyků (např. R, SQL, VBA).
* Výhodou, ale ne podmínkou je znalost Prophet a Resq.

Čím Tě potěšíme my:

* Kariérní zkušenost v prestižní poradenské společnosti.
* Práci na full-time nebo part-time, jak ti to bude vyhovovat.
* 10 000 benefitních bodů na sport, vzdělání, stravenky... Prostě co tě baví. :)
* Ultabook a Iphone 13 s neomezenými daty.
* Home-office a flexibilní rozvrh.
* Certifikace a vzdělávací kurzy z oblasti pojistné matematiky.

(COMPANY NAME), to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě. Máme s více než 364 000 kolegů ve 151 zemích. Zaujala Vás naše nabídka? Dejte nám o sobě vědět a probereme spolu další podrobnosti!

Na pozici máme jednokolové výběrové řízení. Probíhá to tak, že ti nejprve zašleme naší case study, ty budeš mít čas na její vypracování a pak na pohovoru nám jí odprezentuješ. Během pár následujících dní se dozvíš, jak jsi dopadl/a.

Ochrana osobních údajů pro žadatele o zaměstnání / Privacy Statement for Recruitment Applicants
#LI-NC1

Origen: Web de la compańía
Publicado: 18 Ene 2024
Tipo de oferta: Prácticas
Idiomas: Checo
Regístrate
115.144 empleos y prácticas
en 156 países
Regístrate