Publier un stage
fr
Détails de l'offre
Emploi > Emplois > Droit > Hongrie > Budapest > Détails de l'offre

.NET Fejlesztő (debreceni lokáció)

Entreprise non montrée
Hongrie  Budapest, Hongrie
Droit, Hongrois
13
Visites
0
Candidats

Description du poste:

Job Description & Summary

A (COMPANY NAME)-nél azon dolgozunk, hogy együttműködve segítsük ügyfeleinket a megalapozott döntések meghozatalában, hatékony működésben, és közösen formáljuk a jövőt. Ehhez az izgalmas kihíváshoz élvezetes feladatokat és inspiráló munkakörnyezetet kínálunk.

Jól hangzik? Most lehetőség van, hogy Te is csatlakozz Smart Tax csapatunkhoz .NET Fejlesztő pozícióba debreceni irodánkba.

Smart Tax fejlesztői csapatunk ügyfeleink számviteli rendszereihez dolgoz ki okos megoldásokat. Ha szívesen dolgoznál komplex szakmai projekteken, és mellette a tanácsadói és mentoring kompetenciáidat is fejlesztenéd, akkor téged keresünk!

Miért izgalmas ez a lehetőség?
* Aktív részese lehetsz a Smart Tax csapatunk által létrehozott, innovatív megoldások fejlesztésében
* Munkád eredményéről azonnali visszajelzéseket kaphatsz, a felhasználók "közelében" működünk, és rálátásod lehet a teljes fejlesztési folyamatra.
* Egy start-up vállalatokhoz hasonlóan működő rugalmas, agilis, jó hangulatú fejlesztői csapat tagja lehetsz egy biztonságos hátteret adó nagyvállalatnál.
* Ügyfeleinken keresztül számos iparág pénzügyi és informatikai működésébe betekintést nyerhetsz, ezáltal lehetőséged nyílik a fejlődésre.
* Munkáddal közvetlenül hatással lehetsz az ügyfél-vállalatok sikerességére, jövőbeli döntések előkészítésében is szereped lehet.
* A folyamatos fejlődésen túl lehetőséged nyílik elsők között megismerni a pénzügy/számvitel területét érintő legújabb digitális megoldásokat.

Feladataid a következők lesznek:
* Új termékek és "okos" megoldások kidolgozásában veszel részt;
* Meglévő termékek és applikációk hatékonyságának és teljesítményének fejlesztését végzed;
* Projekt design-t készítesz és kódok felülvizsgálatával foglalkozol;
* Együttműködsz a fejlesztő csapattal, mentorálod a junior kollégákat;
* Szorosan együttműködsz a szakterület többi funkciójával az üzleti koncepció kidolgozásában és az implementációk előkészítésében;
* Kommunikálsz az ügyfelekkel a megoldások bevezetése során;
* A fejlesztési projektek minden fázisában részt veszel a tervezéstől az implementációig.

Ahhoz, hogy sikeres legyél a kiválasztási folyamatban, az alábbi kompetenciákkal kell rendelkezned:
* 4-5 év szoftverfejlesztői tapasztalattal rendelkezz;
* Legyen tapasztalatod .Net, Cloud/Azure Services, és MSSQL/Azure SQL használatában;
* Légy tisztában az enterprise és business architecture koncepciókkal;
* Erős háttered legyen külső szolgáltatások és IT megoldások integrációjában ideális esetben REST/SOAP, SOA technológiával;
* Mozogj otthonosan modern design pattern terén, és rendelkezz kódolási alapelvek gyakorlati ismeretével.

Számos dolog segít bennünket, hogy könnyebben tudjunk egymáshoz kapcsolódni:
* Különböző rendezvénysorozataink keretein belül minden hónapban tanulhatunk valami újat munkatársainktól, vagy egy-egy, a maga területén elismert hírességtől;
* Belső képzési programjainkon rendszeresen fejleszthetjük tudásunkat;
* Aktív közösségi élet, melyet a cég különböző programok segítségével (pl.: "all staff" események, csapatépítők) támogat.

Miért válassz bennünket?
* Változatos, izgalmas projekteken dolgozhatsz;
* Rugalmas munkaidő és home office lehetőséget biztosítunk;
* Korszerű laptopokkal és iPhone-okkal dolgozunk;
* Központi helyen, kényelmes irodában dolgozhatsz: székhelyünk a Nyugati tér mellett található patinás Eiffel Palace, ugyanakkor lehetőség van otthoni munkavégzésre is;
* (COMPANY NAME)-nél a filozófiánk, hogy az ügyfeleket a legmagasabb szakmai minőségben szolgáljuk ki. Ennek érdekében folyamatosan fejlesztjük magunkat, feszegetjük a határainkat és ügyfeleinket aktuális, maximális értéket teremtő megoldásokkal szolgáljuk ki;
* Közös célok mentén működünk, a csapatmunka fontos része a mindennapjainknak;
* A (COMPANY NAME)-nél hiszünk abban, hogy a sokszínűség és összetettség kulcs egy olyan felelősségteljes kultúra kialakításához, ahol hosszú távú értéket teremtünk munkatársainknak és ügyfeleinknek egyaránt. Megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásával elsődleges célunk egy befogadó és támogató munkahellyé válni.

Ha te is abban hiszel, hogy a fontos kérdéseket csakis együttműködve lehet megoldani, akkor csatlakozz hozzánk!

További információt az Adó és jogi szolgáltatást nyújtó üzletágról, a benne található csapatokról, nekik a működésükről a következő oldalon találhatsz

Origine: Site web de l'entreprise
Publié: 30 Avr 2024
Secteur: Audit / Comptabilité
Langues: Hongrois
117.144 emplois et stages
dans 151 pays