Publier un stage
fr
Détails de l'offre
Emploi > Stages > Éducation/Enseignement > République Tchčque > Prague > Détails de l'offre

Trainee STM32 / aplika?ní podpora

Entreprise non montrée
République Tchčque  Prague, République Tchčque
Stage, Éducation/Enseignement, Tchčque, Anglais
12
Visites
0
Candidats

Description du poste:

Position description

Posting title

Trainee STM32 / aplikační podpora

Regular/Temporary

Temporary

Job description

Hledáme kolegyně/kolegy do našeho rostoucího týmu, který stojí za úspěchem rodiny produktů STM32.
Budete obklopeni nejnovějšími technologiemi a používat nejmodernějsí přístrojové vybavení.
Budete spolupracovat na vývoji zařízení s významými zákazníky z celého světa.
Budete potkávat na trhu výrobky, kterým jste pomohli na svět.
Čeká na Vás příjemné prostředí našich laboratoří v centru Prahy (Florenc) a práce na zajímavých a různorodých projektech.

Náplň práce:
* hledání nejlepších řešení při vývoji embedded aplikací s mikrokontrokontroléry STM32
* analýza zákaznických aplikací (HW+SW) a podpora jejich návrhu
* programování v jazyce C, vývoj a ladění SW
* práce s HW a měřicími systémy
* komunikace se zákazníky ze zahraničí a z ČR
* sledování trendů a vzdělávání se v některých z rozvíjejících se technoligií (Artificial Inteligence, Motor Control, ultra-low-power, USB-C, RTOS, Zephyr, Embedded Graphics …)
* spolupráce s vývojovými a obchodními týmy

Profile

Požadujeme:
* studium v oboru elektro
* základní znalosti elektronických obvodů
* znalost programovacího jazyka C
* znalost programování mikrokontrolérů
* znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Výhodou jsou:
* zkušenosti s vývojem embedded aplikací
* hlubší znalost některého z mikrokontrolérů a periferií STM32
* motivace nadále se vzdělávat a růst splolu s námi

Nabízíme:
* atraktivní platové ohodnocení spolu s nadstandardní řadou firemních benefitů
* flexibilní úvazek (2-3 dny v týdnu), bereme v potaz potřeby v průběhu akademického roku
* práci na zajímavých úkolech a krátkodobých projektech
* příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a zázemí nadnárodní společnosti
* příležitost cestovat do zahraničí, možnost účasti na veletrzích
* podpora vzdělávání v oboru

Pro více informací a v případě zájmu kontaktujte Janu Fischerovou na jana.fischerova@st.com.

Position location

Job location

Europe, Czech Republic, Prague

Candidate criteria

Education level required

3 - Upper secondary education diploma

Experience level required

Less than 2 years

Languages

English (2- Business fluent)

Requester

Desired start date

01/05/2024

Origine: Site web de l'entreprise
Publié: 05 Avr 2024
Type de poste: Stage
Secteur: TIC / Informatique
Langues: Tchčque, Anglais
112.771 emplois et stages
dans 150 pays