Angebot veröffentlichen
de
Angebot aufzeigen
Arbeit > Graduate Programmes > Kultur/Geisteswissenschaften > Polen > Angebot aufzeigen

Junior Lean Specialist | (COMPANY NAME) Young Professionals Program | (COMPANY NAME) Petcare

Graduate Programme, Kultur/Geisteswissenschaften, Polnisch
10
Besuche
0
Bewerbungen

Beschreibung:

Job Description:

Lokalizacja: Sochaczew (praca hybrydowa)
Wynagrodzenie: 7000zł brutto/miesięcznie
Czas trwania programu: 12 miesięcy

Program (COMPANY NAME) Young Professionals to więcej niż staż. Program powstał z myślą o tych, którzy znajdują się na początku swojej kariery zawodowej i od samego jej startu chcą zdobywać kluczowe kompetencje i niezbędne umiejętności, a przy tym nie boją się wyzwań. W ramach programu, na 12 miesięcy, wcielisz się w rolę specjalisty/specjalistki wybranym dziale i zostaniesz liderem/liderką prawdziwego projektu biznesowego. To pierwszy krok, aby wejść do świata (COMPANY NAME) i zostać z nami na dłużej.

O dziale:

Dział Lean wspiera fabryki we wdrażaniu praktyk szczupłego zarządzania w myśl filozofii lean, której fundamentem jest dążenie do doskonałości operacyjnej poprzez ciągłe doskonalenie procesów. Dbamy o redukcję nadużyć surowców i opakowań, budowanie właścicielstwa obszaru, opracowujemy techniki redukujące i przeciwdziałające pojawianiu się awarii maszyn, a także szkolimy z nowych narzędzi i procesów.

Twój zakres obowiązków:

Junior Lean Specialist- Podczas trwania Programu poznasz tajniki produkcji karmy w fabryce Suchej Karmy dla zwierząt. Będziesz odpowiadać za wdrożenie działań podnoszących efektywność fabryki/obszaru. Bazując na analizie danych dotyczących przebiegu procesu produkcji, awaryjności maszyn i kosztów fabrycznych, określisz największe straty oraz plan ich eliminacji celem zwiększenia produktywności maszyny. Wdrożysz zaproponowane działania we współpracy z naszymi Specjalistami Działu Ciągłego Doskonalenia, Działem Technicznym i Zespołem Operacyjnym.

Czego się nauczysz?
* poznasz filozofię Lean Manufacturing w praktyce;
* będziesz zarządzać własnym projektem,
* będziesz prowadzić spotkania i warsztaty ze Współpracownikami.

To oferujemy:
* umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia po programie
* system premiowy uzależniony od wyników biznesowych
* pełen pakiet benefitów: najlepszą opiekę medyczną, dofinansowanie karty sportowej i wydarzeń kulturalnych, ubezpieczenie na życie, pakiet oszczędnościowy, bonus świąteczny
* bonus relokacyjny, jeśli dołączenie na program będzie wymagało od Ciebie relokacji (powyżej 100km)

Nasze wymagania:

Poszukujemy ambitnych, nastawionych na działanie i współpracę osób, które są otwarte na naukę i nowe wyzwania, oraz
* bardzo dobrze znają język angielski
* posiadają podstawową znajomość narzędzi, zasad i metodologii Lean, w szczególności smed
* posiadają doświadczenie zawodowe maksymalnie do 5 lat (doświadczenie w trakcie studiów jak najbardziej się w to wlicza!)

Nie masz doświadczenia, ale szybko się uczysz, masz duże ambicje i pasję do pracy w tym obszarze? Nie ma problemu, nauczymy Cię wszystkiego, co wiemy.

Twoja przyszłość zaczyna się dziś. Aplikuj już teraz!

#LI-KC1
(COMPANY NAME) is an equal opportunity employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability status, protected veteran status, or any other characteristic protected by law. If you need assistance or an accommodation during the application process because of a disability, it is available upon request. The company is pleased to provide such assistance, and no applicant will be penalized as a result of such a request

Quelle: Website des Unternehmens
Datum: 20 Mär 2024
Stellenangebote: Graduate Programme
Bereich: Lebensmittel / Getränke / Tabakwaren
Sprachkenntnisse: Polnisch
116.412 Jobs und Praktika
in 149 Länder