Publica unas prácticas
es
Detalles de la Oferta
Empleo > Empleos > Informática/Tecnología > Polonia > Varsovia > Detalles de la Oferta

(COMPANY NAME) | WEB Analytics Specialist

No se muestra la compañía
Polonia  Varsovia, Polonia
Informática/Tecnología, Polaco
0
Visitas
0
Candidatos
Regístrate

Descripción del puesto:

Description

Position at (COMPANY NAME)

Jesteśmy (COMPANY NAME) - największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP - EssenceMediacom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

Dodatkowo jesteśmy #DIMAQEmployer! Czyli zaufanym partnerem do współpracy w zakresie digital marketingu. Tak więc dołączając do nas, pracujesz ze specjalistami, których kompetencje potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem DIMAQ!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
WEB Analytics Specialist

Do Twoich zadań należeć będzie:

* implementacja i obsługa systemów analitycznych dla stron www i aplikacji (GA4, PIANO, PIWIK, ADOBE),
* przygotowywanie dashboardów (LOOKER STUDIO, POWER BI),
* pozyskiwanie i analiza danych z wiodących technologii w reklamie online,
* implementowanie tagów w kontenerach (np. GTM),
* prezentowanie wyników przeprowadzonych analiz,
* proponowanie nowych rozwiązań związanych z wykorzystaniem pozyskiwanych danych.

Na wykonywanie powyższych obowiązków pozwoli Ci:

* doświadczenie w pracy na dużych zestawach danych,
* znajomość przynajmniej jednego systemu analitycznego dla stron internetowych (GA4, PIANO, PIWIK, ADOBE),
* umiejętność przygotowywania dashboardów (LOOKER STUDIO, POWER BI),
* znajomość i umiejętności techniczne (pakiet MS Excel) w pozyskiwaniu i analizie danych z wiodących technologii w reklamie online,
* umiejętność implementowania tagów w kontenerach (np. GTM),
* dobra znajomość języka angielskiego.
Świetnie odnajdziesz się w naszym zespole jeśli jesteś cechujesz się skrupulatnością, znasz SQL, Python, R, rozwiązania chmurowe (Azure, GCP, AWS) lub masz matematyczne wykształcenie ;)

Czego możesz się po nas spodziewać:

* realizaujemy projekty dla największych reklamodawców na polskim rynku (topowe marki globalne),
* jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę,
* nie lubimy micromaanagementu - tak więc każdy ma dużą swobodę,a jednocześnie wspieramy, jeśli ktoś potrzebuje pomocy,
* pracujemy na dobrych, dostosowanych do nas narzędziach,
* mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych,
* kreujemy standardy w branży mediowej,
* lubimy się uczyć,
* nie mamy dress codu - ubieramy się jak nam się podoba,
* zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy,
* elastyczność pracy - możemy pojawić sie w biurze raz w miesiącu,
* w piątki pracujemy do 15.00,
* możliwości korzystania z nowego i nowoczesnego biura w Kampusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra,
* Karty Medicover Sport, ubezpieczenia na życie, dofinansowania do nauki języka angielskiego oraz opieki medycznej po 3 miesiącach współpracy.

(COMPANY NAME)

Origen: Web de la compañía
Publicado: 10 May 2024
Sector: Medios / Publicidad
Idiomas: Polaco
Regístrate
114.581 empleos y prácticas
en 154 países
Regístrate