Publica unas prácticas
es
Detalles de la Oferta
Empleo > Prácticas > Marketing > Polonia > Wroclaw > Detalles de la Oferta

Student Marketeer Akademia Wychowania Fizycznego we Wroc?awiu

No se muestra la compañía
Polonia  Wroclaw, Polonia
Prácticas, Marketing, Polaco
21
Visitas
0
Candidatos
Regístrate

Descripción del puesto:

Nasi (COMPANY NAME) Student Marketeers stanowią część najbardziej dynamicznego i wpływowego programu ambasadorów marki i produktu na świecie. Doskonale rozumieją grupę docelową Red Bulla i dbają o wizerunek marki oraz zrozumienie produktu na terenie kampusu i całego regionu. Celem programu Student Marketeer jest dotarcie do nowych konsumentów, wzbudzenie zainteresowania studentów uczelni wyższych, zwiększenie sprzedaży oraz zarządzanie marką (COMPANY NAME) na terenie kampusu. Obejmuje to bezpośredni kontakt z konsumentami i klientami, stwarzanie okazji do spróbowania produktu oraz zapewnianie konsumentom niezapomnianych wrażeń związanych z marką w trakcie eventów Red Bulla. Student Marketeers cenią elastyczność ponad siedzenie za biurkiem od 9:00 do 17:00 i uwielbiają pracę w kreatywnej atmosferze.OBOWIĄZKI

Obszary, w których pokażesz swoje mocne strony

Zakres obowiązków, które Ci powierzymy:rozwiń listę

BĄDŹ AMBASADOREM MARKI I PRODUKTU

Ucieleśnianie cech charakterystycznych i wartości marki, reprezentowanie marki w sposób premium poprzez codziennie interakcje z konsumentami i klientami.
Rozwijanie bazy użytkowników poprzez stwarzanie pozytywnych okazji do spróbowania produktu, budowanie świadomości marki (COMPANY NAME) oraz sampling produktu w odpowiednim miejscu i czasie połączony z kompetentnym odpowiadaniem na pytania konsumentów.
Opracowywanie i realizacja innowacyjnego, szytego na miarę planu dla kampusu akademickiego, który zaangażuje studentów i ożywi markę na terenie uczelni.
Budowanie silnej siatki kontaktów, nawiązywanie i dbanie o relacje z osobami kluczowymi dla danego obszaru.
Dbanie o zaangażowanie marki w mediach społecznościowych za pomocą autentycznych treści.
Praca podczas eventów Red Bulla oraz eventów wspieranych w celu zapewnienia konsumentom niezapomnianych wrażeń związanych z marką.

BĄDŹ EKSPERTEM DS. SPRZEDAŻY

Budowanie relacji z lokalnymi zespołami sprzedaży oraz dbanie o dostępność i widoczność Red Bulla w punktach sprzedaży.
Współpraca z działem sprzedaży w celu otwarcia nowych punktów dystrybucji Red Bulla na terenie kampusu i poza nim.
Promowanie i wykorzystywanie odpowiednich materiałów ze świata Red Bulla w celu utrzymania Red Bulla na czołowej pozycji w punktach sprzedaży.
Dbanie o perfekcyjne przestrzeganie określonych standardów sklepowych.

PERFEKCJA W WYKONYWANIU ZADAŃ

Perfekcja w wykonywaniu zadań i dbałość o szczegóły w każdym aspekcie pracy.
Dzielenie się pomysłami i współpraca z zespołem za sprawą regularnych spotkań na żywo oraz komunikacji w sieci.

Related to this position

DOŚWIADCZENIE

Twoje kompetencje i dziedziny wiedzy,

które najbardziej przydadzą się na tym stanowisku:

Doskonałe zdolności komunikacyjne.
Charyzmatyczna, energiczna, pozytywna i towarzyska osobowość.
Wyjątkowa przystępność, towarzyskość oraz umiejętność znajdywania wspólnego języka z różnymi ludźmi w najróżniejszych sytuacjach.
Zaangażowanie w życie studenckie w połączeniu z gruntowną znajomością uczelni, miasta i regionu, w tym także zakulisowej działalności i najpopularniejszych miejscówek.
Umiejętne łączenie kreatywnego nastawienia, przedsiębiorczego podejścia, poczucia odpowiedzialności oraz wykazywania inicjatywy.
Zdolność do pracy w niepełnym wymiarze godzin przy jednoczesnym studiowaniu, najlepiej również gotowość do pracy wieczorami i w weekendy.
Dobre relacje z grupami oraz osobami działającymi na terenie kampusu uczelni.
Chęć zdobycia i zastosowania w praktyce szeregu nowych umiejętności, szczególnie z zakresu marketingu, negocjacji i sprzedaży.
Pasja do marki (COMPANY NAME) i jej produktów.
Student/studentka uczelni wyższej.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
THE TEAM

(COMPANY NAME) Student Marketeer: Give wings to your career!

As a Student Marketeer, your job is to create and execute smart sales & marketing plans to build the (COMPANY NAME) brand within the student community and beyond.Dowiedz się więcej
GDZIE BĘDZIESZ STACJONOWAĆ

WrocławDolnośląskie, Polska

PolandRed Bull PolandDOŁĄCZ DO ZESPOŁU

Myślisz, że się nadajesz?

Chcemy, aby Twoje zgłoszenie odzwierciedlało Twój charakter - jakie są Twoje motywacje i skąd bierze się Twoje przekonanie, że to miejsce właśnie dla Ciebie

Origen: Web de la compañía
Publicado: 18 Ene 2024
Tipo de oferta: Prácticas
Sector: Alimentos / Bebidas / Tabaco
Idiomas: Polaco
Regístrate
113.528 empleos y prácticas
en 150 países
Regístrate