Publica unas prácticas
es
Detalles de la Oferta
Empleo > Empleos > Medios Digitales > Polonia > Varsovia > Detalles de la Oferta

(COMPANY NAME) | Adressable TV Specialist

No se muestra la compañía
Polonia  Varsovia, Polonia
Medios Digitales, Polaco
1
Visitas
0
Candidatos
Regístrate

Descripción del puesto:

Description

Position at (COMPANY NAME)

Jesteśmy (COMPANY NAME) - największą na świecie grupą mediową skupiającą domy mediowe należące do WPP - EssenceMediacom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 , które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

Dodatkowo jesteśmy #DIMAQEmployer ! Czyli zaufanym partnerem do współpracy w zakresie digital marketingu. Tak więc dołączając do nas, pracujesz ze specjalistami, których kompetencje potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem DIMAQ!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Adressable TV Specialist

Finecast to zupełnie nowy produkt - został wprowadzony na polski rynek w tym roku. Globalnie jest to lider rozwiązań addressable TV, Polska jest 14 krajem na świecie oferującym to rozwiązanie.

Oferujemy klientom rozwiązania addressable TV, łączące precyzje danych z siłą dużego ekranu. Wykorzystujemy nową technologię dynamicznej podmiany reklam, która jest również nowością na polskim rynku.

Zespół jest w trakcie tworzenia i dalszy rozwój jest możliwy równolegle z rozwojem całego działu, który według prognoz i doświadczeń innych rynków będzie dynamiczny. Obecnie rekrutujemy na stanowisko specjalistyczne, które będzie bezpośrednio raportowało do dyrektora działu.

Poszukiwane są osoby z doświadczeniem TV i/lub programmatic - natomiast sam zakup i planowanie kampanii przypomina bardziej digital niż linearną telewizję.

Zakres obowiązków:

* realizacja kampanii Addressable TV (planowanie, realizacja i raportowanie)
* udział w rozwoju oferty Addressable TV na polskim rynku
* przygotowywanie materiałów merytorycznych, promocyjnych i szkoleniowych
* bieżący kontakt z klientami (wewnętrzni i zewnętrzni)
* bieżący kontakt z dostawcami
* raportowanie wyników do przełożonych oraz globalnej centrali Finecast

Nasze oczekiwania:

* doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii TV lub Digital Video
* biegła znajomość języka angielskiego
* odpowiedzialność i sumienne wykonywanie obowiązków
* bardzo dobra znajomość Excela oraz Power Pointa
* doświadczenie w pracy z klientami
* znajomość podstawowych parametrów kampanii digital

Mile widziane:

* doświadczenie w realizacji kampanii programmatic / obsługa DSP
* doświadczenie w sprzedaży/udział w projektach przetargowych
* doświadczenie we wprowadzaniu nowych innowacji/ testowaniu nowych usług lub produktów

Czego możesz się po nas spodziewać:

* jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę
* dzielimy się wiedzą
* mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych
* kreujemy standardy w branży mediowej
* lubimy się uczyć - mamy (COMPANY NAME) Academy, Letnią Szkołę Komunikacji i wiele innych szkoleń
* pracuje u nas wewnętrzny coach
* nie mamy dress codu - ubieramy się jak nam się podoba
* zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy
* działają u nas HRowe programy: płatnych poleceń, relokacji i staży w ramach naszej grupy - nie nudzimy się
* w piątki pracujemy do 15.00

Oferujemy:

* ambitną pracę w czołowej agencji mediowej w Polsce
* naukę mediów i rozwój w dynamicznym środowisku komunikacji marketingowej
* współpracę z najbardziej doświadczonymi specjalistami, którzy z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej
* samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów
* szybki rozwój osobisty dzięki licznym szkoleniom i współpracy międzynarodowej
* motywującą i koleżeńską atmosferę
* hybrydowy tryb pracy
* nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra
* Kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy

(COMPANY NAME)

Origen: Web de la compañía
Publicado: 12 May 2024
Sector: Medios / Publicidad
Idiomas: Polaco
Regístrate
115.144 empleos y prácticas
en 156 países
Regístrate