Publica unas prácticas
es
Detalles de la Oferta
Empleo > Empleos > Finanzas/Contabilidad > Rumania > Bucarest > Detalles de la Oferta

Agile Business Analyst MATSUB

No se muestra la compañía
Rumania  Bucarest, Rumania
Finanzas/Contabilidad, Inglés
10
Visitas
0
Candidatos
Regístrate

Descripción del puesto:

Company

AUTOMOBILE DACIA SA

Job Description

Acest post este deschis pentru recrutare interna si externa. Angajatii (COMPANY NAME) Mecanique Roumanie pot candida pe postul publicat pe site-ul extern de cariera (https://www.cariererenaultgroup.ro/) urmand procesul standard de recrutare externa.

Postul Agile Business Analyst MATSUB face parte din DIR.SYSTEMES D'INFORMATION ROUMANIE / DOMAIN IS S&M, ING. ET FONCTIONS SUPPORT

Postul este localizat la Bucuresti, Dacia Business Center

ROL : Misiunea va consta în asistarea Liderului de Produs pentru Ingineria Materialelor în planificarea, coordonarea și managementul proiectelor IT, din faza de pre-încadrare până la acceptare și implementare.

Responsabilitati:

* Analiza nevoilor utilizatorilor;
* Animarea abordării Agile a logisticii și a comunicării cu echipele care se află la răscrucea diferitelor organizații (reprezentanți ai profesiilor Simulare & Testare, designeri funcționali, manageri tehnici, editori, dezvoltatori etc.);
* Estimarea și planificarea sarcinii;
* Studiul soluţiilor tehnice şi crearea POC-urilor;
* Monitorizarea campaniilor de testare în faza pilot;
* Stabilirea și monitorizarea indicatorilor de progres a proiectelor;
* Escaladarea riscurilor și problemelor;
* Studiul robusteței anumitor interfețe studiul și performanța;
* Reînnoirea licențelor;
* Suport tehnic și funcțional pentru utilizatori.

Profilul cautat:

* Experienta in proiecte AGILE;
* Engleză C1/C2.;
* Cunoașterea limbii franceze este un plus;
* Disponibilitate pentru călătorii de afaceri în România (în Oarja) și în străinătate, în funcție de nevoile proiectelor curente;
* Prezență la fața locului o zi/lună și ocazional, câteva zile/lună pentru ateliere/instruire legate de proiect etc.

Toate candidaturile vor fi luate în considerare indiferent de naționalitate, gen, dizabilitate, vârstă, rasă, culoare, religie, stare de graviditate, identitate de gen sau orientare sexuală.

Job Family

Information Technologies & Systems

(COMPANY NAME) Group is committed to creating an inclusive working environment and the conditions for each of us to bring their passion, perform to the full and grow, whilst being themselves.
We find strength in our diversity and we are engaged to ensure equal employment opportunities regardless of race, colour, ancestry, religion, gender, national origin, sexual orientation, age, citizenship, marital status, disability, gender identity, etc. If you have a disability or special need requiring layout of the workstation or work schedule, please let us know by completing this form.

In order to follow in real time the evolution of your applications and to stay in touch with us, we invite you to create a candidate account. This will take you no more than a minute and will also make it easier for you to apply in the future.
By submitting your CV or application, you authorise (COMPANY NAME) Group to use and store information about you for the purposes of following up your application or future employment. This information will only be used by (COMPANY NAME) Group companies as described in the Group Privacy Policy

Origen: Web de la compañía
Publicado: 01 May 2024
Sector: Automóvil
Idiomas: Inglés
Regístrate
117.189 empleos y prácticas
en 149 países
Regístrate